DOM
na
SPRZEDAŻ
1 550 000 PLN
0 /m2
KLESZCZEWO
ul. Jodłowa
Opis
Na sprzedaż dom wolnostojący w Kleszczewie o powierzchni użytkowej 228,46m2. Miejscowość znajduje się 12km od Pruszcza Gdańskiego, niecałe 20km od Gdańska, przechodzi przez nią droga krajowa 222 w kierunku Gdańska i Starogardu Gdańskiego.

Dom składa się z II kondygnacj na parterze znjadują się salon z kominkiem, kuchnia, łazienka, sypialnia, gabinet, kotłownia, dwustanowiskowy garaż z systemem do ładowania samochodów elektrycznych. Na Piętrze znajduje się sypialnia, łazienka, garderoba oraz sporo otwartej przestrzeni. Został wykonany z wysokiej klasy materiałow w bardzo dobrym stanie techniczym, gotowy do zamieszkania.

Dom wyposażony jest w panele fotowoltaiczne oraz piec gazowy zasilany z podziemnego zbiornika propan-butan. Dodatkowo kominek posiada roporowadzenie ciepła, więc istnieje możliwość ogrzewania również kominkiem.
Woda ze studni głębinowej, filtrowana przez system filtrów, przydomowa oczyszczalnia ścieków nautralizuje nieczystości.

W skład nieruchomości wchodzi 6 działek o łącznej powierzchni 3,74ha część z pozwoleniem na budowę, więc nieruchomości jest doskonałą inwestycją. Cała monitorowana, częściowo ogrodzona.Na działce znajduje się również dodatkowy garaż dwustanowiskowy.

Właściciel posiada zgodę odpowiedniego organu administracyjnego na zbycie działek osobie nie będącej rolnikiem.

Zachęcam do obejrzenia nieruchomości.
Szczegóły oferty

Cena1 550 000 PLN

Rok budowy2005

Powierzchnia242 m2

Powierzchnia działki37 400 m2

Powierzchnia użytkowa228 m2

Liczba pięter1

Liczba pokoi5

Stan budynkuBardzo dobry