Straszyn, ul. Liliowa

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
649 000 PLN
Powierzchnia
127 m2
Liczba pokoi
5

Przedmiotem zabudowy jest dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 127 m2 zlokalizowany w sąsiedztwie domków jednorodzinnych - Straszyn ul. Liliowa

Dom w stanie deweloperskim, oddany do użytku w 2019 roku, 2-poziomowy. Dolny poziom to wiatrołap, przedpokój, łazienka, kuchnia oraz salon. Górny poziom to 4 sypialnie oraz łazienka. Poddasze ( ok. 30 m2) przygotowane do podłączenia ogrzewania. W bryle domu znajduje się jednostanowiskowy garaż, natomiast działka wokół budynku to 414 m2.

W standardzie m.in. ogrzewanie podłogowe na parterze a na piętrze grzejniki, brama garażowa segmentowa Hormann, drzwi wejściowe Gerdy, okna 5-komorowe trzyszybowe, instalacja alarmowa, internetowa i tv.

Doskonała Lokalizacja: Centrum Straszyna, w pobliżu przedszkola, szkoły, sklepy. Dojazd do Gdańska możliwy przez miasto, bądź też obwodnicą S6 lub południową.

Możliwość kupna lewej i prawej strony domu - Bądź pierwszy i wybierz swoją połowę.

  • Dostępne w okolicy: Zabudowa niska, Sklep, Restauracja, Apteka, Kościół, Przedszkole, Las, Centrum handlowe, Szkoła, Bank, Rzeka, Plac zabaw
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Autobus, Autostrada
Paweł Bielawa

Paweł Bielawa

Doradca ds. nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Estatic Nieruchomości wyłącznie dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Estatic Nieruchomości z siedzibą w Gdańsku (80-425) przy ul. Mickiewicza 9/7. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).