Straszyn, ul. Spokojna

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
780 000 PLN
Powierzchnia
131 m2
Liczba pokoi
5

Dom w spokojnej okolicy na osiedlu domków jednorodzinnych położonych w miejscowości Straszyn przy ul. Spokojniej. To miejscowość doskonale skomunikowana z Trójmiastem, w bezpośredniej bliskości węzła Obwodnicy Trójmiasta oraz przystanków autobusowych, które umożliwiają szybkie i sprawne dotarcie do centrum Gdańska.

Na parterze domu znajdziemy przestronny salon z jadalnią, otwartą w pełni wyposażoną kuchnię z granitowym blatem, łazienkę z prysznicem, dużą szafę w przedpokoju oraz wejście do garażu. Kamienne, oświetlone schody prowadzą na piętro gdzie znajduje się duża łazienka i trzy sypialnie. Kolejny poziom to duże poddasze, około 40 m2 z wysokiej jakości oknami połaciowymi FAKRO.

Okolica w pełni sprzyja rekreacji, okoliczne ścieżki idealnie nadają się do wędrówek pieszych i rowerowych. Blisko położone tereny sportowe, sklepy, szkoła i przedszkola. Osiedle z pełną infrastrukturą, z przynależącym tylko do niego podwórkiem dla dzieci.

Gorąco zachęcam do obejrzenia tej wyjątkowej nieruchomości.

  • Dostępne w okolicy: Bank, Restauracja, Przedszkole, Las, Centrum handlowe, Szkoła, Kościół, Bar, Park, Plac zabaw, Bazarek, Sklep, Zabudowa niska, Apteka
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Autobus
Karina Kokłowska

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Estatic Nieruchomości wyłącznie dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Estatic Nieruchomości z siedzibą w Gdańsku (80-425) przy ul. Mickiewicza 9/7. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).