Wiślinka, ul. Źródlana

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
999 000 PLN
Powierzchnia
164 m2
Liczba pokoi
5

Przedmiotem sprzedaży jest duży wolnostojący dom parterowy typu bungalow zbudowany w 2005 roku, znajdujący się w miejscowości oddalonej od centrum Gdańska o 15 min jazdy - Wiślinka. W najbliższej okolicy szkoła podstawowa, sklepy, usługi, do Gdańska dojazd dzięki 4 liniom autobusowym - w tym także połączenie nocne.

Dom dostępny od marca 2021.

STANDARD WYKOŃCZENIA: Dom wykonany z materiałów wysokiej jakości: pustak z izolacją wewnętrzną, z zewnątrz dodatkowo ocieplenie, dachówka betonowa, okna PCV 5-komorowe, ogrzewanie podłogowe w pomieszczeniach ogólnych, ściany gipsowane,, kanalizacja, instalacja gazowa, instalacja do kominka z płaszczem wodnym i rozprowadzeniem.
Podgrzewanie wody i domu przez Solar (3 panele). Kaloryfery w 3 sypialniach oraz gabinecie.

OPIS DOMU: Dom o powierzchni 164 m2 składa się z salonu połączonego z kuchnią oraz strefą relaksu, 2 sypialni, pokoju, 2 łazienek i gabinetu. Ponadto dodatkowym pomieszczeniem jest garderoba i kotłownia. Działka na której zbudowany jest dom ma 750 m2. Zarówno dom jak i ogród bardzo zadbane. Teren chroniony i monitorowany. W bryle budynku znajduje się garaż 1-stanowiskowy, natomiast na podjeździe jest miejsce dla 2-3 aut. W budynku zastosowano wiele udogodnień: instalacja elektryczna w ogrodzie, zadaszony taras w bryle budynku, rolety zewnętrzne we wszystkich oknach.

Istnieje również możliwość zakupu sąsiadującej działki o powierzchni 750 m2.

Zapraszam na prezentację.

  • Dostępne w okolicy: Sklep
  • Droga dojazdowa: Utwardzona
  • Komunikacja: Autostrada, Autobus
Paweł Bielawa

Paweł Bielawa

Ekspert ds. nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Estatic Nieruchomości wyłącznie dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Estatic Nieruchomości z siedzibą w Gdańsku (80-425) przy ul. Mickiewicza 9/7. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).