Gdańsk, Rębiechowo, ul. Tęczowa

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
880 000 PLN
Powierzchnia
200 m2
Liczba pokoi
5

Dom o powierzchni 175m2 usytuowany jest na 1000m2 działce która przystosowana jest do wykonania pięknego ogrodu z bujną roślinnością w którym spokojnie zmieścimy jeszcze basen dla dzieci, boisko do siatkówki, lub całoroczne jacuzzi i miejsce do weekendowych spotkań ze znajomymi.

Kreatywne wykorzystanie przestrzeni pozwoli nam na tej nieruchomości spełnić swoje marzenia o wyjątkowym wymarzonym domu z prywatnym SPA ze wszystkimi atrakcjami na wyciągniecie ręki o każdej porze.

W domu zamontowane nowoczesne trzy szybowe okna, w salonie miejsce na kominek, parter i łazienki na piętrze posiadają podłogowe ogrzewanie.

Dom zasilany dwu-funkcyjnym piecem gazowym ze zbiornikiem na ciepłą wodę, na ścianach została wykonana już gładź. Zostaje tylko kilka małych kroków do wprowadzenia się i radość z posiadania własnego domu .

Z domu rozciąga się bezcenny, horyzontalny widok, który codziennie zagwarantuje Państwu przywitanie się ze wschodzącym słońcem o poranku, a po skończonej pracy, na miłe pożegnanie zachodu przy lampce dobrego wina. Okolica to spokojna, przyjazna zabudowa jednorodzinna, która podnosi prestiż lokalizacji ze względu na wyeliminowanie blokowisk w sąsiedztwie.


Parter: 104 m²

- kuchnia 8,6 m²
- garderoba 2,33 m²
- wiatrołap 3,1 m²
- WC 1,21 m²
- garaż na dwa samochody 28,84 m²
- pomieszczenie gospodarcze 7,81 m²
- hall 5,08 m²
- gabinet 10 m²
- salon 33,05 m²
- taras 8,95 m²

Piętro: 70 m²

- 3 sypialnie 17,74 m², 14,17 m², 11,62 m²
- korytarz 5,77 m²
- 2 łazienki 8,59 m², 7,29 m² z oknami.

Zapraszam na prezentacje.

  • Droga dojazdowa: Utwardzona
  • Widok na: Pola
Karina Kokłowska

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Estatic Nieruchomości wyłącznie dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Estatic Nieruchomości z siedzibą w Gdańsku (80-425) przy ul. Mickiewicza 9/7. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).