Kleszczewo, ul. Jodłowa

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
1 550 000 PLN
Powierzchnia
242 m2
Liczba pokoi
5

Na sprzedaż dom wolnostojący w Kleszczewie o powierzchni użytkowej 228,46m2. Miejscowość znajduje się 12km od Pruszcza Gdańskiego, niecałe 20km od Gdańska, przechodzi przez nią droga krajowa 222 w kierunku Gdańska i Starogardu Gdańskiego.

Dom składa się z II kondygnacj na parterze znjadują się salon z kominkiem, kuchnia, łazienka, sypialnia, gabinet, kotłownia, dwustanowiskowy garaż z systemem do ładowania samochodów elektrycznych. Na Piętrze znajduje się sypialnia, łazienka, garderoba oraz sporo otwartej przestrzeni. Został wykonany z wysokiej klasy materiałow w bardzo dobrym stanie techniczym, gotowy do zamieszkania.

Dom wyposażony jest w panele fotowoltaiczne oraz piec gazowy zasilany z podziemnego zbiornika propan-butan. Dodatkowo kominek posiada roporowadzenie ciepła, więc istnieje możliwość ogrzewania również kominkiem.
Woda ze studni głębinowej, filtrowana przez system filtrów, przydomowa oczyszczalnia ścieków nautralizuje nieczystości.

W skład nieruchomości wchodzi 6 działek o łącznej powierzchni 3,74ha część z pozwoleniem na budowę, więc nieruchomości jest doskonałą inwestycją. Cała monitorowana, częściowo ogrodzona.Na działce znajduje się również dodatkowy garaż dwustanowiskowy.

Właściciel posiada zgodę odpowiedniego organu administracyjnego na zbycie działek osobie nie będącej rolnikiem.

Zachęcam do obejrzenia nieruchomości.

  • Dostępne w okolicy: Restauracja, Rzeka, Las, Szkoła, Przedszkole, Sklep
  • Droga dojazdowa: Utwardzona
  • Komunikacja: Autobus
Aneta Kalitiuk

Aneta Kalitiuk

Ekspert ds. Nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Estatic Nieruchomości wyłącznie dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Estatic Nieruchomości z siedzibą w Gdańsku (80-425) przy ul. Mickiewicza 9/7. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).