Kamień

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
3 999 999 PLN
Powierzchnia
350 m2
Liczba pokoi
5

Oferuję na sprzedaż dom wielorodzinny położony na Kaszubach w miejscowości Kamień przy ulicy Kryształowej.

Posiadłość mieści się na częściowo zalesionej działce o łącznej powierzchni 16500m2.


Nieruchomość o łącznej powierzchni 350m2 składa się z 5 pokoi, jadalni, kuchni, 2 łazienek oraz pralni i garażu.

Na terenie posiadłości znajduje się również dom dla gości o łącznej powierzchni 250m2 składający się z 4 pokoi z aneksami kuchennymi oraz 4 oddzielnych łazienek.

Działka położona na skraju osiedla domów jednorodzinnych, granicząca z lasem i rzeką. Doskonale nasłoneczniona, z dużym oczkiem wodnym.

Oferta kierowana do osób ceniących sobie prywatność, okolica urokliwa, cicha, wokół tętniąca życiem przyroda.

Cena do negocjacji

Zapraszam na prezentacje

  • Droga dojazdowa: Utwardzona
Jarosław Masłowski

Jarosław Masłowski

Dyrektor Zespołu / Ekspert ds. nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Estatic Nieruchomości wyłącznie dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Estatic Nieruchomości z siedzibą w Gdańsku (80-425) przy ul. Mickiewicza 9/7. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).