Juszkowo, ul. Dębowa

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
154 200 PLN

Działka zlokalizowana w miejscowości Juszkowo o powierzchni 771 m2.

Działka nieogrodzona, zróżnicowana. Skrzynka energii elektrycznej przy działce w drodze, gaz i woda doprowadzona do drogi.

Droga prowadząca do działki utwardzona.

Świetna lokalizacja dla ludzi ceniących ciszę i spokój. Lasu w odległości ok. 100 m oraz rzeki Raduni i jeziora ok 500 m. Na południe od centrum Gdańska około 10 km - dobry i szybki dojazd z Obwodnicy.

Zapraszam na prezentację!

  • Dostępne w okolicy: Park, Las, Jezioro
  • Droga dojazdowa: Utwardzona
  • Komunikacja: Autobus
Karina Kokłowska

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Estatic Nieruchomości wyłącznie dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Estatic Nieruchomości z siedzibą w Gdańsku (80-425) przy ul. Mickiewicza 9/7. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).