Buszkowy Górne, ul. Zielone Wzgórza

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
305 000 PLN

Oferuję na sprzedaż nieruchomość znajdującą się w miejscowości Buszkowy Górne gmina Kolbudy. Działka posiada decyzję o warunkach zabudowy dla budynku mieszkalnego wolno stojącego jednorodzinnego z garażem. Plan zagospodarowania - teren przeznaczony pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną (MN)/R/teren przeznaczony dla zieleni i wód powierzchniowych (ZL/WS)

Działka znajduje się na wzgórzu w bardzo cichym i wyjątkowym zakątku, niepowtarzalnym dla osób ceniących sobie bliski kontakt z naturą. Częściowo zalesiona o nieregularnym kształcie. Bardzo ładna okolica w pobliżu rzeki. Około 1500 m2 w kształcie trapezu idealny na postawienie pięknej rezydencji, pozostała część to grunty orne oraz zalesiona część idealna na tereny rekreacyjne.

W okolicy zabudowa jednorodzinna, jest to ostatnia działka w kompleksie z drogą dojazdową na wprost zamykająca ulicę. Dojazd drogą asfaltową i około 200 m gruntową. Działka uzbrojona w prąd, wodę i kanalizację !!!

Wspaniałe miejsce na rezydencję poza miastem, a jednocześnie dość blisko gdyż odległość od obwodnicy Trójmiasta to zaledwie 17 km.

Polecam i zapraszam na prezentację.

  • Dostępne w okolicy: Szkoła, Las, Rzeka, Kościół, Sklep
  • Droga dojazdowa: Utwardzona
  • Komunikacja: PKS, Autobus
  • Rodzaj kanalizacji: Miejska
  • Numer oferty: 102/5026/OGS
Jarosław Masłowski

Jarosław Masłowski

Dyrektor Zespołu / Ekspert ds. nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Estatic Nieruchomości wyłącznie dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Estatic Nieruchomości z siedzibą w Gdańsku (80-425) przy ul. Mickiewicza 9/7. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).