Wiślinka, ul. Koralowa

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
300 000 PLN

Przedmiotem sprzedaży jest niezabudowana działka budowlana o powierzchni 732 m2. Działka znajduje się w miejscowości Wiślinka, odległej od centrum Gdańska o zaledwie 15 min samochodem, przy ul. Koralowej.

Teren objęty Miejscowym Planem Zagospodarowania.
Według MPZP przeznaczenie działki to zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna.

Działka środkowa, w ksztalcie prostokąta o wymiarach 25m x 30m. Wokół działki znajduje się częściowe ogrodzenie. W zasięgu działki media (prąd, gaz, woda, kanalizacja).

Sąsiedztwo to domy jednorodzinne. Dogodny dojazd do centrum Gdańska w odległości kilku minut znajduje się obwodnica. W miejscowości znajdują się m.in.: sklepy spożywcze, szkoła podstawowa, hurtownia budowlana, oraz przystanki autobusowe. To oferta idealna dla osób szukających wytchnienia od zgiełku miasta. Okoliczne tereny zielone są dużym atutem dla miłośników aktywnej rekreacji i odpoczynku na świeżym powietrzu.

Zapraszam do kontaktu.

  • Dostępne w okolicy: Sklep, Szkoła
  • Droga dojazdowa: Utwardzona
  • Komunikacja: Autobus, Autostrada
  • Rodzaj kanalizacji: Miejska w drodze
  • Numer oferty: 105/5026/OGS
Paweł Bielawa

Paweł Bielawa

Ekspert ds. nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Estatic Nieruchomości wyłącznie dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Estatic Nieruchomości z siedzibą w Gdańsku (80-425) przy ul. Mickiewicza 9/7. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).