Koleczkowo, ul. Malinowa

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
566 000 PLN

Działka budowlana o powierzchni 3145m2 usytuowaną nad Sarnią Górą w Koleczkowie przy ul Malinowej. Jest to ostatni dostępny teren na tym uroczym wzgórzu, a w dodatku znajduje się na jego skraju (w otoczeniu lasu), co oferuje piękny widok.
Zdecydowanie wyjątkowe miejsce i atrakcyjna oferta dla osób marzących o domu wśród natury, ciszy i spokoju w niedalekim odstępie od Trójmiasta.
W 2021 ma zostać zakończona budowa Trasy Kaszubskiej, która zapewni dojazd do obwodnicy Trójmiasta w 5 minut.
W pobliżu znajdują się dwa jeziora, szkoły podstawowe, urząd pocztowy, stadniny koni, dyskonty, komunikacja autobusowa.

W związku z powyższymi, samo kupno tej działki jest bardzo dobrą inwestycją.

Nieruchomość w pełni uzbrojona: woda , prąd ,gaz, kanalizacja

Istnieje możliwość podzielenia działki na pół.

  • Droga dojazdowa: Utwardzona
Karina Kokłowska

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Estatic Nieruchomości wyłącznie dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Estatic Nieruchomości z siedzibą w Gdańsku (80-425) przy ul. Mickiewicza 9/7. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).