Czeczewo

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
87 000 PLN

Działka o powierzchni 1008m2 położona jest w niewielkiej miejscowości Czeczewo. Nieopodal we wsi Tokary znajduje się kompleks rekreacyjno-wypoczynkowy z terenem golfowym. W bliskiej przyszłości powstanie w odległości kilku km. nowa trasa co znacznie poprawi komfort dojazdu i podniesie jej wartość rynkową nieruchomości.

Według obowiązującego planu zagospodarowania gminy Przodkowo działka jest zaliczana do terenów zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej. Miejsce to jest idealne pod budowę domu, położenie nieruchomości na niewielkim wzniesieniu, daje możliwość podziwiania uroków okolicy, zapobiega gromadzeniu się wód powierzchniowych a także pozwoli na udaną aranżację posesji. Działka jest niezalesiona, bardzo nasłoneczniona.
Na działce znajduje się przyłącze wodno-kanalizacyjne, brak konieczności budowania szamba jest wyjątkiem na kaszubskich wsiach. Pozostałe media tj. prąd i gaz, znajdują się w drodze tuż przy granicy działki.

Okolica jest niezwykle cicha, lokalna droga publiczna mało uczęszczana. Dojazd do nieruchomości nie sprawia problemów, od trasy drogą żwirową jedziemy ok 200m. Samorząd lokalny bardzo sprawnie działa na rzecz mieszkańców, co ma przełożenie na rosnącą liczbę osób zainteresowanych zamieszkaniem na tych terenach.

Więcej informacji o tej ciekawej ofercie przekażę osobiście.

Zapraszam do kontaktu i na prezentacje.

  • Droga dojazdowa: Żwirowa
Elżbieta Wydrowska

Elżbieta Wydrowska

Ekspert ds. Nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Estatic Nieruchomości wyłącznie dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Estatic Nieruchomości z siedzibą w Gdańsku (80-425) przy ul. Mickiewicza 9/7. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).