Gdańsk, Kowale

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
4 262 PLN
Powierzchnia
52,50 m2
Piętro
0

CENA NAJMU 4 262 zł BRUTTO

ATUTY:
* usługi około zdrowotne w budynku;
* prężnie rozwijająca się dzielnica;
* lokal widoczny z głównych ulic;

LOKAL:
Lokal o powierzchni 52,5 m2. W obecnej chwili prowadzona działalność to butik odzieżowy.

W tym samym budynku znajdują się salony kosmetyczne, fryzjer i laboratorium medyczne co sprawia że lokal wydaje się być idealny pod różnego typu gabinety medyczne.

LOKALIZACJA:
Lokal znajduje się przy osiedlu które skupia coraz większą ilość mieszkańców. Dobrą komunikację z całym Trójmiastem zapewnia pobliska obwodnica czy aleja Armii Krajowej. W pobliżu przystanki autobusowe.

Karina Kokłowska

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Estatic Nieruchomości wyłącznie dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Estatic Nieruchomości z siedzibą w Gdańsku (80-425) przy ul. Mickiewicza 9/7. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).