Gdańsk, Oliwa, al. Grunwaldzka

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
549 000 PLN
Powierzchnia
101 m2
Liczba pokoi
6
Piętro
0

ATUTY:
Nieruchomość obejmuje dwa niezależnie mieszkania (parter 67m2 i pierwsze piętro 34m2), możliwość połączenia w jedno, duże dwupoziomowe mieszkanie (łącznie:101 m2). Lokalizacja w samym sercu Oliwy.
Mieszkanie bardzo mobilne, idealne dla większej rodziny lub jako lokal/lokale inwestycyjne.

MIESZKANIE:
Mieszkania znajdują się na parterze i pierwszym piętrze, obejmują ekspozycję wschodnią i zachodnią. Góra świeżo po remoncie, wymienione wszystkie instalacje. W obu mieszkaniach znajdują się plastikowe okna. Mieszkanie w pełni wyposażone. Do mieszkań przynależy piwnica i komórka lokatorska.
Czynsz łącznie 621 zł. Dostępne od 1.11.2019 - do uzgodnienia, ogrzewanie gazowe.

Parter 67 m2, po remoncie:
- kuchnia (samodzielna) 9 m2
- łazienka z wanną - 4 m2
- pokój 1 - 9 m2
- pokój 2 - 18 m2
- pokój 3 - 17 m2
- pokój 4 - 10 m2

Piętro 34 m2 do remontu:
- pokój (z możliwością przerobienia na kuchnię) - 9 m2
- pokój 2 - 21 m2
- łazienka z prysznicem, świeżo po remoncie - 4 m2

BUDYNEK:
Szacunkowa data powstania budynku to rok 1900, zbudowany z cegły. Wyremontowane zostały: klatka schodowa (15 lat gwarancji) i dach budynku (co również obejmuje 15-letnia gwarancja).
Miejsce postojowe przy parceli, wjazd od ulicy Grunwaldzkiej.

LOKALIZACJA:
Nieruchomość usytuowana w samym sercu Oliwy, blisko Parku i Zoo, świetnie skomunikowana z resztą miasta, W najbliższym sąsiedztwie: Park, przystanki tramwajowe i autobusowe, kawałek dalej SKM i Dworzec Gdańsk Oliwa, ZOO, targowisko, AWFi Uniwersytet Gdański, szkoła, kościół.

  • Rynek: Wtórny
  • Dostępne w okolicy: Szkoła, Bazarek, Kościół, Park
  • Wysokość pomieszczeń (cm): 250
  • Ciepła woda: Piec gazowy
  • Materiał: Cegła
  • Dostępne od: 2019-07-12
Daria Różańska

Daria Różańska

Doradca ds. nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Estatic Nieruchomości wyłącznie dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Estatic Nieruchomości z siedzibą w Gdańsku (80-425) przy ul. Mickiewicza 9/7. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).