Gdańsk, Orunia Dolna, ul. Rubinowa

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
212 000 PLN
Powierzchnia
26 m2
Liczba pokoi
1
Piętro
3

Mieszkanie znajduje się przy ulicy Rubinowej na Oruni, która jest dzielnicą Gdańska posiadającą dużo terenów zielonych. Wyróżnia się (trzeci co do wielkości) w Gdańsku park – Park Oruński o powierzchni 19 ha.

Mieszkanie o powierzchni 26m2 znajduje się na III piętrze IV piętrowego budynku z lat 70tych.
Składa się z osobnej, widnej kuchni (4m2), łazienki(3m2), pokoju(16m2) oraz korytarza(3m2).
Sprzedawane z całym wyposażeniem, gotowe do zamieszkania.

Dzielnica jest świetnie skomunikowana, liczne autobusy miedzy innymi 113, 132, 189, 200, 105, 207, 210, 232 oraz przystanek PKP oraz SKM GDAŃSK ORUNIA. W otoczeniu mieszkania znajdują się szkoły, przedszkola, przychodnia, apteka, sklepy.

Ogrzewanie miejskie, ciepła woda piecyk gazowy (planowana likwidacja piecyków i podłączenie do ogrzewania miejskiego).
Czynsz w lokalu średnio 250zł.
Do mieszkania przynależy piwnica.

  • Rynek: Wtórny
  • Dostępne w okolicy: Przedszkole, Szkoła, Zabudowa niska, Sklep, Rzeka, Przychodnia lekarska, Apteka, Park, Plac zabaw, Kościół
  • Wysokość pomieszczeń (cm): 2.57
  • Ciepła woda: Piec gazowy
  • Materiał: Wielka Płyta
  • Dostępne od: 2019-08-09
Aneta Kalitiuk

Aneta Kalitiuk

Doradca ds. Nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Estatic Nieruchomości wyłącznie dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Estatic Nieruchomości z siedzibą w Gdańsku (80-425) przy ul. Mickiewicza 9/7. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).