Gdańsk, Wrzeszcz, ul. Juliana Tuwima

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
1 799 000 PLN
Powierzchnia
279 m2
Liczba pokoi
20
Piętro
1

Na sprzedaż 3/4 kamienicy z takim samym udziałem w działce 989m2 położone w Gdańsku Wrzeszczu przy ul. Tuwima. Doskonała lokalizacja pod kątem inwestycyjnym oraz mieszkaniowym. Blisko wszelkich środków komunikacji, obiektów handlowo-usługowych, Politechniki, Uniwersytetu oraz Akademii Medycznej. 10 minut rowerem lub tramwajem do Głównego Miasta.

NIE JEST TO BLIŻEJ NIEOKREŚLONY UDZIAŁ:
Na przedmiot sprzedaży składają się 3 niezależne lokale posiadające 3 odrębne księgi wieczyste. Obecnie podzielone na 7 mniejszych mieszkań pod wynajem.

Istnieje potencjalna możliwość zrealizowania budowy drugiego budynku w drugiej linii.

Centrum Wrzeszcza. Idealna propozycja dla inwestora!

Więcej informacji udzielę osobiście.

  • Rynek: Wtórny
  • Dostępne w okolicy: Bank, Restauracja, Kort tenisowy, Basen, Centrum handlowe
  • Wysokość pomieszczeń (cm): 280
  • Ciepła woda: Piec gazowy, Piec elektryczny
  • Materiał: Cegła
  • Dostępne od: 2019-04-17
Łukasz Wydrowski

Łukasz Wydrowski

Właściciel Firmy

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Estatic Nieruchomości wyłącznie dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Estatic Nieruchomości z siedzibą w Gdańsku (80-425) przy ul. Mickiewicza 9/7. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).