Sopot, Górny, ul. gen. Józefa Wybickiego

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
599 000 PLN
Powierzchnia
31 m2
Liczba pokoi
1
Piętro
-1

Przedstawiam Państwu,

bardzo dobrze prosperującą inwestycję pod wynajem długo i krótkoterminowy. Ogromnym atutem mieszkania jest jego położenie, które mieści się blisko głównej arterii miasta przy ul. Wybickiego. Cała ulica zachwyca swoim urokiem kamienic z początku XX wieku otoczonych piękna zielenią a na końcu znajduję się jeden z najpiękniej położonych stadionów sportowych Stadion Leśny.

Ta wyjątkowa nieruchomość, który znajduje się w jednej z tych kamienic z 1910 powstał w 2016 r podczas generalnego remontu. Kamienica została odnowiona z zachowaniem najnowszych standardów architektonicznych. Materiały izolacyjne wysokiej jakości i ogrzewanie podłogowe zapewniają przyjemne temperatury wnętrza zarówno w okresie letnim, jak i zimowym.

Mieszkanie typu studio z tarasem, niezależnym wejściem oraz ogródkiem składa się z pokoju, kuchni, łazienki i tarasu, który w ciepłe dni stanowi dodatkową przestrzeń do wypoczynku.
Detale, które tworzą niesamowity klimat typu lampy zostały sprowadzane specjalnie na zamówienie.

Parking, bezpłatny dla mieszkańców znajduje się na tyłach kamienicy.
Możliwe jest również zaparkowanie samochodu przy ulicy bezpośrednio przed kamienicą.
Niskie koszty eksploatacyjne 140 PLN czynsz (plus prąd wg zużycia)


Odległości:

Dworzec główny PKP Sopot -150 m
Monciak - 300 m
Krzywy Domek - 500 m
Plaża i molo - 700 m

To doskonała, gotowa oferta inwestycyjna. Studio jest przedmiotem najmu i zachwyca swoich gości z Polski i z zagranicy otrzymując bardzo wysokie oceny na poziomie 9,7 pkt na 10 pkt.
Zdaniem gości to miejsce wyjątkowe!


Serdecznie zapraszam do prezentacji tej urokliwej nieruchomości!

  • Rynek: Wtórny
  • Dostępne w okolicy: Bar, Las, Przychodnia lekarska, Basen, Szkoła, Apteka, Sklep, Centrum handlowe, Plac zabaw, Kort tenisowy, Kościół, Bank, Park, Zabudowa niska, Restauracja, Przystań, Żłobek, Przedszkole, Gimnazjum, Szpital, Uczelnia, Morze
  • Wysokość pomieszczeń (cm): 270.23
  • Ciepła woda: Bojler
  • Materiał: Cegła
  • Dostępne od: 2020-01-13
  • Siła: Tak
  • Numer oferty: 8005/5026/OMS
Monika Grygieńć

Monika Grygieńć

Doradca ds. Nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Estatic Nieruchomości wyłącznie dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Estatic Nieruchomości z siedzibą w Gdańsku (80-425) przy ul. Mickiewicza 9/7. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).