Gdańsk, Osowa, ul. Kielnieńska

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
269 000 PLN
Powierzchnia
32,26 m2
Liczba pokoi
1
Piętro
0

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą atrakcyjnej kawalerki na sprzedaż.

LOKALIZACJA:

Mieszkanie usytuowane jest przy ulicy Kielnieńskiej, na spokojnym i cichym osiedlu, w dzielnicy Gdańsk Osowa, w bliskim położeniu do obwodnicy i centrum Gdańska.
W pobliskim sąsiedztwie znajdują się: szkoła, przedszkola, przychodnia, poczta, basen, zaplecze handlowo - usługowe oraz tereny rekreacyjne Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego.

OPIS MIESZKANIA:

Nieruchomość ulokowane jest na wysokim parterze z balkonem w 3 piętrowym budynku z 2007 roku. W skład mieszkania wchodzi:
- pokój dzienny o pow. 18,59 m2
- otwarta kuchnia o pow, 5,04 m2
- łazienka o pow. 4,40 m2
- przedpokój o pow. 4,22 m2
Mieszkanie o dwustronnej ekspozycji południowo - wschodniej. Okna zabezpieczone są roletami antywłamaniowymi z automatycznym i ręcznym systemem zamykania.

Do mieszkania przynależy komórka lokatorska (jedna z trzech dostępnych w całym budynku) oraz naziemne miejsce parkingowe.

Czynsz latem około 250 zł, zimą 400 zł.

ZAPRASZAM DO OBEJRZENIA PO WCZEŚNIEJSZYM UMÓWIENIU WIZYTY.

  • Rynek: Wtórny
  • Dostępne w okolicy: Centrum handlowe, Park, Sklep, Plac zabaw, Apteka, Przychodnia lekarska, Przedszkole, Szkoła, Basen, Kościół
  • Wysokość pomieszczeń (cm): 2.65
  • Ciepła woda: Inne, Inne
  • Materiał: Pustak
  • Dostępne od: 2019-07-31
Karina Kokłowska

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Estatic Nieruchomości wyłącznie dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Estatic Nieruchomości z siedzibą w Gdańsku (80-425) przy ul. Mickiewicza 9/7. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).