Gdańsk, Zaspa, ul. Leszczyńskich

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
279 000 PLN
Powierzchnia
33,10 m2
Liczba pokoi
1
Piętro
6

Na sprzedaż mieszkanie położone w jednym z najbardziej pożądanych miejsc na mapie Gdańska. Zaspa to dzielnica doskonale skomunikowana, gdzie wszelkie punkty handlowo-usługowe są w zasadzie pod ręką. Ul. Leszczyńskich, gdzie znajduje się budynek, mieści się pomiędzy ul. Chrobrego i Al. Jana Pawła II. Dzięki temu można łatwo ominąć korki a dojazd na plażę trwa maksymalnie 10 minut. Bliskość parków i tras rowerowych spodoba się aktywnym osobom ceniącym bliskość terenów rekreacyjnych.

Budynek z lat 80', wyposażony w windę. Wejście zabezpieczone domofonem. Przy budynku sporo miejsc parkingowych.

Doskonała propozycja dla osób inwestujących w mieszkania na wynajem lub dla singla/pary.

Mieszkanie zlokalizowane jest na 7 piętrze z 10. W stanie do odświeżenia/remontu. Pierwotnie dwupokojowe, obecnie kawalerka. Możliwość prostego wydzielenia drugiego pokoju poprzez przywrócenie drzwi w ich oryginalnym umiejscowieniu.

Na powierzchnię 33,1m2 składa się:

- Duży niezależny pokój
- Kuchnia z oknem jadalnianym
- Łazienka
- Przedpokój.

Z pokoju wyjście na duży balkon od strony południowo-zachodniej. Mieszkanie dzięki temu jest wyjątkowo ciepłe i słoneczne.

Opłaty eksploatacyjne od 06.2019 do 12.2019 to średnio 450zł ze względu na obecne ponadnormatywne zużycie wody. Przy racjonalnym zużyciu wynoszą one średnio 300zł miesięcznie.

Zapraszam na prezentację

  • Rynek: Wtórny
  • Dostępne w okolicy: Plac zabaw, Szpital, Bank, Przedszkole, Morze, Przychodnia lekarska, Centrum handlowe, Uczelnia, Fitnes, Kościół, Restauracja, Szkoła, Sklep, Hala sportowa
  • Wysokość pomieszczeń (cm): 260
  • Ciepła woda: Wodociąg miejski
  • Materiał: Beton
  • Dostępne od: 2019-08-12
Łukasz Wydrowski

Łukasz Wydrowski

Właściciel Firmy

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Estatic Nieruchomości wyłącznie dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Estatic Nieruchomości z siedzibą w Gdańsku (80-425) przy ul. Mickiewicza 9/7. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).