Gdańsk, Brzeźno, ul. Jana Karola Chodkiewicza

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
355 000 PLN
Powierzchnia
39 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
4

ATUTY:
Mieszkanie w Brzeźnie, świeżo po remoncie (2018 r.), 10 min spacerem od plaży! Mieszkanie idealne do zamieszkania lub pod wynajem.

MIESZKANIE:
Częściowo umeblowane mieszkanie o powierzchni 38,9 m2, o słonecznej ekspozycji zachodniej.
W skład mieszkania wchodzą:
- pokój
- pokój
- mały pokój przechodni z aneksem kuchennym
- łazienka

BUDYNEK:
Mieszkanie mieści się na czwartym (i ostatnim) piętrze świeżo ocieplonego bloku mieszkalnego z 1982 roku. Mieszkanie ogrzewane centralnie, ciepła woda również pochodzi z miasta.
Czynsz całoroczny w wysokości 530 zł.
Wejście na piętro zabezpieczone domofonem.

LOKALIZACJA:.
Jedna z najbardziej pożądanych dzielnic Trójmiasta. Blisko do plaży (ok. 10 min spacerem). Lokalizacja świetnie skomunikowana z resztą Gdańska - pod blokiem autobus, tramwaj ulokowany blisko, lecz nieuciążliwie. W najbliższym sąsiedztwie szereg lokali handlowych i usługowych.

Mieszkanie z dużym potencjałem inwestycyjnym!
Zapraszam do spaceru wirtualnego i prezentacji na żywo!

Spacer wirtualny dostępny jest na naszej stronie internetowej!

  • Rynek: Wtórny
  • Dostępne w okolicy: Szkoła, Plac zabaw, Kościół, Przychodnia lekarska, Park, Sklep, Morze, Apteka, Fitnes, Przedszkole
  • Wysokość pomieszczeń (cm): 256
  • Ciepła woda: Wodociąg miejski
  • Materiał: Beton
  • Dostępne od: 2019-09-14
Daria Różańska

Daria Różańska

Doradca ds. nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Estatic Nieruchomości wyłącznie dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Estatic Nieruchomości z siedzibą w Gdańsku (80-425) przy ul. Mickiewicza 9/7. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).