Gdynia, Orłowo, ul. Architektów

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
557 550 PLN
Powierzchnia
41,30 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
1

Przedmiotem sprzedaży jest 2 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim usytuowane na I piętrze, w najpiękniejszej części Trójmiasta - Gdynia Orłowo ul. Architektów, Inwestycja "Architektów 44"

Termin wydania: 31.10.2019

Mieszkanie posiada 41,3 m2 powierzchni i składa się z salonu z aneksem kuchennym oraz wyjściem na balkon, sypialni, łazienki oraz przedpokoju. Do mieszkania należy doliczyć cenę mieszkania w hali garażowej - 38.000zł

GŁÓWNE ATUTY:
* Bardzo dobra komunikacja: w pobliżu liczne przystanki autobusowe i przystanek SKM;
* W sąsiedztwie znajdują się szkoły, przedszkola;
* Nieopodal inwestycji znajdują się obiekty sportowe i tereny zielone dające możliwość aktywnego wypoczynku;
* W pobliżu jest szereg punktów handlowych , w tym Centrum Handlowe Klif.

W tej inwestycji mamy do dyspozycji jeszcze 10 mieszkań!

Zadzwoń i dowiedz się więcej!

  • Rynek: Pierwotny
  • Dostępne w okolicy: Morze, Przedszkole, Żłobek, Apteka, Przychodnia lekarska, Sklep, Fitnes, Restauracja, Szkoła, Centrum handlowe
  • Wysokość pomieszczeń (cm): 278
  • Materiał: Pustak
  • Dostępne od: 2019-10-31
Paweł Bielawa

Paweł Bielawa

Doradca ds. nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Estatic Nieruchomości wyłącznie dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Estatic Nieruchomości z siedzibą w Gdańsku (80-425) przy ul. Mickiewicza 9/7. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).