Gdańsk, Zaspa, ul. Pilotów

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
419 000 PLN
Powierzchnia
42,40 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
2

Bezpieczna prezentacja!

ATUTY
Dwustronne, słoneczne mieszkanie z dwoma odrębnymi pokojami i osobną kuchnią w otoczeniu zieleni w doskonałej lokalizacji.

MIESZKANIE
Mieszkanie o pow. 42,40 m2 znajduje się na drugim piętrze (z windą). W jego skład wchodzą:
- salon 16,5m2 z loggią 5m2
- kuchnia 6m2
- wc 1m2
- łazienka 3m2
- pokój 9m2
- przedpokój 7m2
Mieszkanie jest bardzo ciepłe i słoneczne, o dwustronnej ekspozycji pd.-pn z widokiem na drzewa. Czynsz w okresie letnim ok. 350zł w okresie zimowym 550zł. Wyposażenie do uzgodnienia.

BUDYNEK
10cio piętrowy budynek został wybudowany w latach 70. Wejście do budynku jak i wejście na każde piętro zabezpieczone domofonem. Pod blokiem znajdują się ogólnodostępne miejsca parkingowe.

LOKALIZACJA
Mieszkanie znajduje się w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic - Zaspie. W pobliżu sklepy, parki, szkoły. Świetne połączenia z całym trójmiastem - pod blokiem przystanek oraz stacja SKM Zaspa.

Mieszkanie ze względu na układ (dwa osobne pokoje) jak i położenie (dobra komunikacja i zieleń) doskonale sprawdzi się zarówno dla celów inwestycyjnych jak i dla mieszkaniowych.

Zapraszam!

  • Rynek: Wtórny
  • Dostępne w okolicy: Szkoła, Plac zabaw, Park, Bank, Gimnazjum, Fitnes, Apteka, Sklep, Kościół, Przedszkole
  • Wysokość pomieszczeń (cm): 255
  • Ciepła woda: Wodociąg miejski
  • Materiał: Wielka Płyta
Dominika Calik

Dominika Calik

Doradca ds. Nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Estatic Nieruchomości wyłącznie dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Estatic Nieruchomości z siedzibą w Gdańsku (80-425) przy ul. Mickiewicza 9/7. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).