Gdańsk, Śródmieście, ul. św. Ducha

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
615 000 PLN
Powierzchnia
48 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
2

ATUTY:
* możliwość wydzielenia dwóch apartamentów
* serce Starego Miasta
* piękny widok na kościół Mariacki
* spokojna okolica

MIESZKANIE:
Mieszkanie dwustronne o powierzchni 48 m2. W skład którego wchodzą:
- przedpokój (6m2)
- duża łazienka (5,5 m2)
- pokój od strony św. Ducha (18m2)
- pokój od podwórka (12m2)
- kuchnia (6,5m2)

Mieszkanie z dużym potencjałem, istnieje możliwość wydzielenia dwóch niezależnych apartamentów, wizualizacja z przykładową aranżacją dołączona do zdjęć. Bądź jednego przestronnego 3-4 pokojowego mieszkania.

Okna drewniane w bardzo dobrym stanie. Czynsz w wysokości ok. 600 zł.

BUDYNEK:
Lokal znajduje się w kamienicy wykonanej z cegły, rok budowy to 1950. Dwa wejścia do budynku, od ulicy świętego ducha jak i od podwórza. W podwórzu można spokojnie zaparkować samochód. Bardzo dobry dojazd do podwórza od ul. Szerokiej - okolica nie wymaga pozwolenia na parkowanie. Kamienica wyremontowana, piony kanalizacyjne, elewacje, klatka schodowa zrobione dwa lata temu.
Do wspólnoty należy bardzo duży, nie zaadaptowany strych, co stwarza kolejne możliwości inwestycyjne.

LOKALIZACJA:
Piękna, reprezentacyjna lokalizacja na ul. Świętego Ducha. Jest to druga równoległa ulica od ulicy Długiej. Dzięki czemu znajdujemy się w samym sercu Starego Miasta a jednak poza zgiełkiem głównego traktu turystycznego.

Serdecznie zapraszam na prezentację.

  • Rynek: Wtórny
  • Wysokość pomieszczeń (cm): 300
  • Ciepła woda: Wodociąg miejski
  • Materiał: Cegła
Karina Kokłowska

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Estatic Nieruchomości wyłącznie dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Estatic Nieruchomości z siedzibą w Gdańsku (80-425) przy ul. Mickiewicza 9/7. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).