Gdynia, ul. bp. Dominika

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
410 000 PLN
Powierzchnia
51 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
4

Przedmiotem sprzedaży jest 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się w świetnej lokalizacji Gdyni - Wzgórze Św. Maksymiliana, ul. Bp. Dominika.

Forma własności: Pełna własność

OPIS NIERUCHOMOŚCI: Mieszkanie o powierzchni 51,15 m2 składa się z dwóch osobnych pokoi, oddzielnej kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju. Stan nieruchomości: do remontu. Mieszkanie skierowane na dwie strony świata (wschód-zachód), dzięki czemu jest ono dobrze oświetlone naturalnym światłem w ciągu całego dnia. Bardzo niski miesięczny czynsz wynosi zaledwie 270zł latem oraz 460zł zimą. Poza czynszem płatny prąd i gaz według uznania. Ogrzewanie mieszkanie - miejskie, wody - junkersem. Mieszkanie zlokalizowane jest na 4 piętrze. Dodatkowo do mieszkania przynależy piwnica - 3.5 m2. Przed budynkiem znajduje się sporo ogólnodostępnych miejsc parkingowych oraz sporo ładnie zagospodarowanej zieleni.

Doskonała lokalizacja sprawia, że mieszkanie to będzie idealnym miejscem do zamieszkania jak i jako inwestycja na wynajem.

Zapraszam na prezentację!

  • Rynek: Wtórny
  • Wysokość pomieszczeń (cm): 268
  • Ciepła woda: Piec gazowy
  • Materiał: Pustak
Paweł Bielawa

Paweł Bielawa

Doradca ds. nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Estatic Nieruchomości wyłącznie dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Estatic Nieruchomości z siedzibą w Gdańsku (80-425) przy ul. Mickiewicza 9/7. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).