Gdańsk, Zakoniczyn, ul. Kazimierza Porębskiego

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
357 000 PLN
Powierzchnia
53 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
1

Mieszkanie znajduje się na pierwszym pietrze budynku z 2006r. przy ulicy Porębskiego. Położenie jest niezwykle atrakcyjne, w kompleksie kilku niewysokich budynków o ciekawej architekturze, w otoczeniu zadbanej zieleni i z widokiem na sąsiadujące stawy.

Lokal składa się z: pokoju dziennego, sypialni, łazienki, oddzielnej widnej kuchni i korytarza. Stan techniczny mieszkania jak i całego budynku bardzo dobry. Wszystkie pomieszczenia są wyposażone i umeblowane. Korytarz wraz z pokojem dziennym stanowi tzw. open space dając poczucie komfortu przestrzennego. Sypialnia z balkonem od strony południowej, kuchnia z oknem na wschód, a pokój dzienny z dwoma oknami, wszystko to sprawia, że mieszkanie jest bardzo dobrze doświetlone i przytulne.

Do lokalu przynależy piwnica o powierzchni 2 m2 oraz dla mieszkańców budynku przeznaczone są naziemne miejsca postojowe.

Okolica jest cicha, chętnie zamieszkiwana przez rodziny jak i osoby starsze. W najbliższym sąsiedztwie - Biedronka, dojazd do centrum Gdańska autobusem ZKM, lub samochodem zajmuje kilkanaście minut.

Więcej informacji dotyczących tej interesującej oferty przekażę osobiście.


Zapraszam do kontaktu i na prezentację.

  • Rynek: Wtórny
  • Odl. od centrum miasta [km]: 2
  • Dostępne w okolicy: Apteka, Plac zabaw, Kościół, Szkoła, Zabudowa niska
  • Droga dojazdowa: Kostka brukowa
  • Widok na: Park/skwer, Inne budynki, Jezioro
  • Wysokość pomieszczeń (cm): 2.6
  • Ciepła woda: Wodociąg miejski
  • Dostępne od: 2019-05-24
  • Stan budynku: Bardzo dobry
  • Piwnica: Tak
Elżbieta Wydrowska

Elżbieta Wydrowska

Ekspert ds. Nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Estatic Nieruchomości wyłącznie dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Estatic Nieruchomości z siedzibą w Gdańsku (80-425) przy ul. Mickiewicza 9/7. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).