Gdańsk, Wrzeszcz, al. gen. Józefa Hallera

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
649 000 PLN
Powierzchnia
67 m2
Liczba pokoi
3
Piętro
3

Na sprzedaż wygodne mieszkanie w apartamentowym budynku "Fregata" przy ul. Hallera 165 w Gdańsku. Ta lokalizacja pozwala zarówno na aktywny wypoczynek, jak i zwiedzanie Gdańska i Sopotu. Do najbliższej plaży w Brzeźnie 7 min samochodem. Do przystanku tramwajowego/autobusowego - 1 min.

Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze tego nowoczesnego apartamentowca. Orientacja okien na zachód oraz południe daje gwarancję dużej ilości słońca oraz niskich opłat za ogrzewanie.

Składa się z:
- 3 oddzielnych pokoi; w tym jednego z wyjściem na duży balkon
- Dużej kuchni
- Łazienki
- Przedpokoju
- Miejsca na Garderobę

Powierzchnia użytkowa mieszkania to 66,8m2. Jest zachowane w stanie dobrym, wymaga jedynie odmalowania. W cenie znajduje się wyposażenie kuchni. Część wyposażenia ruchomego - do uzgodnienia.

Ogrzewanie i ciepła woda z węzła miejskiego.

Do mieszkania przynależy komórka lokatorska.

Możliwość zakupu miejsca parkingowego w hali garażowej w cenie 30.000zł.

  • Rynek: Wtórny
  • Wysokość pomieszczeń (cm): 280
  • Ciepła woda: Wodociąg miejski
  • Materiał: Beton
  • Dostępne od: 2019-09-20
Łukasz Wydrowski

Łukasz Wydrowski

Właściciel Firmy

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Estatic Nieruchomości wyłącznie dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Estatic Nieruchomości z siedzibą w Gdańsku (80-425) przy ul. Mickiewicza 9/7. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).