Leźno, ul. Aleja Lipowa

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
369 000 PLN
Powierzchnia
78 m2
Liczba pokoi
3
Piętro
0

Na sprzedaż duże i słoneczne mieszkanie znajdujące się w Leźnie ok 5 km od węzła Karczemki na Gdańskiej obwodnicy. Lokal przeszedł generalny remont, wymienione zostały okna, instalacje (grzewcza, elektryczna, kanalizacyjna), położone zostały gładzie, nowe podłogi, kafle.

Mieszkanie o powierzchni 78m2 składa się z :
-Salonu z wyjściem na balkon (~19,16)
-2 sypialni,(~14,8+13,10)
-Oddzielnej kuchni,(~12,58)
-Łazienki(~6,9)
-Korytarza(~6,9)

Do mieszkania przynależą również 2 piwnice (16m2+2m2), ogródek(214m2), garaż (16m2) oraz budynek gospodarczy, który możemy przerobić na kolejny garaż.

Świetna okolica dla rodzin z dziećmi w najbliższym otoczeniu place zabaw, boisko, las, przedszkole, szkoła w odległości 10min.
Bliskość obwodnicy sprawia, że mieszkanie jest bardzo dobrze skomunikowane z całym Trójmiastem i okolicami. W najbliższym czasie planowana jest rozbudowa komunikacji poprzez nowo powstające drogi rowerowe oraz plany nowej linii PKM, a na trasie Kartuzy-Gdańsk kursuje Gryf 80.

W budynku działa prężna wspólnota mieszkaniowa, ogrzewanie olejowe.

  • Rynek: Wtórny
  • Dostępne w okolicy: Plac zabaw, Szkoła, Las, Przedszkole
  • Materiał: Pustak
  • Dostępne od: 2020-01-01
Aneta Kalitiuk

Aneta Kalitiuk

Ekspert ds. Nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Estatic Nieruchomości wyłącznie dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Estatic Nieruchomości z siedzibą w Gdańsku (80-425) przy ul. Mickiewicza 9/7. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).