Gdańsk, Ujeścisko, ul. Jeleniogórska

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
465 000 PLN
Powierzchnia
93 m2
Liczba pokoi
3
Piętro
3

Do sprzedania dwupoziomowe mieszkanie przy ulicy Jeleniogórskiej na Ujeścisku w Gdańsku. Lokal o powierzchni użytkowej 76,6m2 zlokalizowany na kondygnacjach 3 i 4, w 4 piętrowym budynku wybudowanym w 2002 roku.

Mieszkanie dzięki swojej powierzchni jest funkcjonalne i ustawne, oraz posiada wiele możliwości różnych aranżacji pomieszczeń. Składa się ono z:

I poziom
- pokój dzienny o powierzchni 20,20 m2
- przedpokój o pow. 9,20 m2
- kuchnia o pow 14,60 m2
- łazienka o pow. 2,50 m2
- balkon o pow. 6 m2.

II poziom
- sypialnia o pow. 14,20 m2
- pokój o pow. 15,90 m2.

Według planu pokój na II poziomie z możliwością przekształcenia w przedpokój, łazienkę oraz garderobę.

W promieniu kilkuset metrów znajdują się liczne punkty handlowo-usługowe, szkoły, tereny rekreacyjno-wypoczynkowe oraz komunikacja miejska.

Mieszkanie jest gotowe do zamieszkania i nie wymaga żadnego wkładu finansowego.

Więcej informacji o tej ofercie przekażę osobiście.
Zapraszam do kontaktu i na prezentację.

  • Rynek: Wtórny
  • Dostępne w okolicy: Centrum handlowe, Kościół, Przedszkole, Park, Fitnes, Sklep, Apteka, Restauracja, Plac zabaw, Zabudowa niska, Szkoła
  • Wysokość pomieszczeń (cm): 260
  • Ciepła woda: Wodociąg miejski
  • Materiał: Pustak
Krzysztof Szymański

Krzysztof Szymański

Doradca ds. Nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Estatic Nieruchomości wyłącznie dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Estatic Nieruchomości z siedzibą w Gdańsku (80-425) przy ul. Mickiewicza 9/7. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).