Gdańsk, Morena, ul. Dolne Migowo

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
780 000 PLN
Powierzchnia
96,35 m2
Liczba pokoi
4
Piętro
1

Przedmiotem sprzedaży jest dwupoziomowe, 4-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim usytuowane na I piętrze, w świetnej lokalizacji - Gdańsk Piecki Migowo ul. Dolne Migowo, Inwestycja "Młoda Morena Park II "

Termin wydania: 30.09.2019

Mieszkanie posiada 96,35 m2 powierzchni i składa się z:

Poziom 0
* Pokój dzienny z aneksem;
* Sypialnia;
* Gabinet;
* Łazienka;
* Korytarz;
* Balkon.

Poziom 1
* Antresola;
* Balkon.

Poziom 2
* Dach zielony.

Do mieszkania należy doliczyć cenę mieszkania w hali garażowej - 30.000zł

GŁÓWNE ATUTY:
* Idealna lokalizacja: z jednej strony odpoczynek od zgiełku miasta, z drugiej strony bardzo dobre połączenie z całym Trójmiastem;
* Połowa mieszkań na inwestycji posiada ogrody, połowa zaś wyposażona jest w antresole i zielone tarasy na dachu;
* W najbliższej okolicy osiedla znajdują się przedszkola, szkoły, biblioteki, a także wszelkie lokale handlowo - usługowe.

W tej inwestycji mamy do dyspozycji jeszcze 32 mieszkania!

Zadzwoń i dowiedz się więcej!

  • Rynek: Pierwotny
  • Dostępne w okolicy: Fitnes, Przychodnia lekarska, Sklep, Centrum handlowe, Restauracja, Przedszkole, Szkoła, Plac zabaw, Park, Żłobek, Apteka
  • Wysokość pomieszczeń (cm): 255
  • Materiał: Pustak
  • Dostępne od: 2019-09-30
Paweł Bielawa

Paweł Bielawa

Doradca ds. nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Estatic Nieruchomości wyłącznie dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Estatic Nieruchomości z siedzibą w Gdańsku (80-425) przy ul. Mickiewicza 9/7. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).