Sopot, ul. Armii Krajowej

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
3 800 PLN
Powierzchnia
100 m2
Liczba pokoi
5
Piętro
1

Do wynajęcia na okres od września do końca czerwca funkcjonalne mieszkanie.

ATUTY:
* działające w wynajmie
* 5 min. od Monte Casino
* słoneczne mieszkanie
* 5 min.Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego

MIESZKANIE:
Przestronne i w pełni wyposażone. Zznajduje się na pierwszym piętrze.
Po generalnym remoncie, znajdziemy tu 5 pokoi i 2 łazienki, aneks kuchenny oraz przedpokój.

BUDYNEK:
Mieszkania znajdują się w urokliwej kamienicy z 1907 roku, która stoi na działce o powierzchni 768m2.

Na terenie działki znajduje się miejsce parkingowe.


LOKALIZACJA:
Sopot Górny - 15 minutowy spacer dzieli to miejsce od plaży, a w ciągu 5 minut można znaleźć się na dworcu i na Monciaku, gdzie wszystkie atrakcje kurortu czekają na mieszkańców i turystów.
Mieskzanie wyjątkowe, nadające się zarówno na zamieszkanie przez rodzinę z wszelkimi wygodami jak i dla studentów czy pracowników.

Zapraszam na prezentację!

  • Dostępne w okolicy: Restauracja, Park, Bank, Las, Morze, Centrum handlowe, Basen, Plac zabaw, Sklep, Fitnes, Bar, Przychodnia lekarska, Uczelnia, Kort tenisowy, Kościół, Apteka, Przedszkole, Komenda policji, Szkoła
  • Komunikacja: Autobus, Kolejka podmiejska, Kolej, Trolejbus, Autostrada
Karina Kokłowska

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Estatic Nieruchomości wyłącznie dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Estatic Nieruchomości z siedzibą w Gdańsku (80-425) przy ul. Mickiewicza 9/7. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).