Opinie klientów Estatic:


Sprzedający: Marcin z Borkowa

Za pośrednictwem estatic sprzedałem mieszkanie w krótkim czasie (6 tygodni) chociaż na początku miałem pewne obiekcje co do umowy na wyłączność. Wynikało to z tego, że wcześniej jedna z dużych agencji w Trójmieście przez kilka miesięcy nie zrobiła praktycznie nic w mojej sprawie. Jestem bardzo zadowolony z obsługi – od umowy, baneru i zdjęć mieszkania po kredyt dla nabywcy mojego mieszkania i akt notarialny. Pani Ania przesympatyczna, zajęła się wszystkim, załatwiła wiele formalności w moim imieniu dzięki czemu ja mogłem skupić się na swoich sprawach. Mam poczucie, że umowa na wyłączność była dobrym posunięciem. Zdecydowanie polecam.

data wystawienia opinii: 11.12.2018

 

Sprzedający: Andrzej z Gdańska

Polecam każdemu biuro nieruchomości Estatic. Wysoki poziom obsługi,wysoka kultura,w każdej sytuacji można liczyć na ich pomoc,nie zostawiają klienta z problemem,pomagają w każdy możliwy sposób,robią nawet więcej niż muszą.Bardzo sympatyczny kontakt,pomoc w załatwianiu wszystkich formalności to tylko kilka zalet biura nieruchomości Estatic , a jest ich znacznie więcej.Biuro Estatic prowadzi sprawy z zaangażowaniem od początku do końca ,doradzając nawet w kwestiach które nie dotyczą samej transakcji .Jeśli komuś zależy na szybkiej i dobrze przeprowadzonej transakcji to to biuro na pewno spełni oczekiwania.Ja jestem bardzo zadowolony i ogromnie dziękuje Panu Łukaszowi Wydrowskiemu oraz Pani Marcie za pomoc Pozdrawiamy.

data wydtawienia opinii: 20.11.2018

 

Sprzedane mieszkanie Gdańsk Chełm Biegańskiego Łukasz Wydrowski

Sprzedający: Kasia i Robert z Kościerzyny

Biuro, które ofiaruje wysoki poziom obsługi, pomoc w załatwianiu wszystkich formalności. Szczególnie polecam Pana Łukasza Wydrowskiego prowadzi on sprawy z zaangażowaniem od początku do końca. Jeśli komuś zależy na szybkiej i dobrze przeprowadzonej transakcji to to biuro na pewno spełni oczekiwania

data wystawienia opinii: 18.10.2018

 

 

Kupująca: Gosia z Gdańska

Szczerze polecamy współpracę z Biurem Estatic! Naszym doradcą była przesympatyczna pani Ania. Poszukując mieszkania do kupna, spotkaliśmy się z profesjonalnym podejściem do klienta, wiedzą, cierpliwością i zaangażowaniem – czego zabrakło w większych biurach nieruchomości, z którymi wcześniej współpracowaliśmy. Praktycznie codziennie dostawaliśmy nowe oferty do rozważenia, kontakt z doradcą oceniamy jako bardzo dobry. Wszelkie spotkania i prezentacje były dostosowywane do naszego wolnego czasu. Za „obsługę” dałabym 7, a nie 6. Dziękujemy, pani Aniu:)

data wystawienia opinii: 11.10.2018

 

Sprzedająca: Elżbieta z Gdyni

Biuro bardzo skuteczne. Współpraca z Panią Szeliską układała się bardzo dobrze, godziny prezentacji mieszkania bardzo elastyczne, dzięki czemu sprzedaż nie była uciążliwa dla domowników. Polecam.

data wystawienia opinii: 01.10.2018

 

 

Sprzedający: Marcin z Gdańska 

Jestem bardzo zadowolony z obsługi i profesjonalnego podejścia do sprzedaży mojego , byłego już, mieszkania. Sprawy załatwiane „od a do z”. Pani Ania sprostała wyjątkowym przeciwieństwom losu i wykazała się wieloma cechami charakteru, których nie zaobserwowałem u innych pośredników z którymi współpracowałem. Gratuluję tak zaangażowanego i pracowitego pracownika. Zadowolony klient 🙂

data wystawienia opinii: 20.09.2018

 

 

Kupujący: Marcin z Gdańska 

Wspaniała współpraca z firmą 🙂 Pomimo, iż sama transakcja nie była z tych standardowych, wszystko zakończyło się sukcesem. Bardzo dziękuję Marcie oraz Łukaszowi za poświęcony czas i doprowadzenie krok po kroku do szczęśliwego finału. Serdecznie polecam i pozdrawiam 😉

data wystawienia opinii: 09.09.2018

 

 


 

Kupujący: Sebastian ze Straszyna

Skorzystałem z usług nieruchomości Estatic w formie kupującego.
Jestem bardzo zadowolony zarówno z usług oferowanych przez biuro nieruchomości jak i szerokiego wachlarzu dodatkowych pomocy ze strony osób trzecich proponowanych przez ww. biuro. Od początku zawarcia umowy aż po sam odbiór kluczy i podpisanie protokołu agenci byli ze mną w stałym kontakcie za co dziękuje. Pozdrawiam gorąco Panią Elę oraz Pana Łukasza i życzę dalszych sukcesów w świetnej realizacji prowadzonych przez siebie usług.

Z pełnym przekonaniem polecam Estatic nieruchomości. 🙂

  data wystawienia opinii: 14.08.2018

 


Kupujący: Paweł z Pruszcza Gdańskiego

Chciałbym bardzo podziękować za profesjonalne przeprowadzenie transakcji. Sprawne i skuteczne działanie od początku do samego końca odebrania mieszkania. Jestem zadowolony pod każdym względem z usług biura i szczerze polecam. W szczególności dziękuję Pani Eli.

data wystawienia opinii: 06.07.2018


 

Sprzedająca: Danuta z Niedźwiednika

Obsługa jak najbardziej profesjonalna. Brak jakichkolwiek zastrzeżeń z mojej strony. Firmę Estatic polecam wszystkim szukającym profesjonalnej obsługi w zakresie kupna lub sprzedaży nieruchomości. Agent Pan Roman Loza to profesjonalista w każdym stopniu!

 

data wystawienia opinii: 09.06.2018


 

Sprzedająca: Hanna z Przyjaźni

Polecam współpracę z Biurem Estatic a przede wszystkim z panią Elą Wydrowską, która sprzedała mój dom w dwa tygodnie już z podpisaniem aktu notarialnego. Dom który inne znane a nawet bardzo znane i renomowane biura w trójmieście sprzedawały 5 lat i nic z tego nie wyszło. Pani Elżbieta zajęła się wszystkim bardzo profesjonalnie. Już od początku widać było że zależy jej na sprzedaży mojego domu chyba bardziej niż mi samej. Dziękuję Pani Eli za cierpliwość i wyrozumiałość, bo był to dla mnie bardzo gorący okres. Pani Elżbieta zajęła się wszystkimi papierkowymi sprawami. Bardzo mi pomogła i nie ukrywam że wspierała i podnosiła na duchu. Wszystkim polecam to biuro i życzę samych sukcesów.

                                                                                          data wystawienia opinii: 23.03.2018


 

Kupująca: Beata z Gdyni:

Moją transakcję obsługiwała Pani Magdalena Szeliska, osoba bardzo kompetentna, sprawna i dyspozycyjna. Każde moje pytanie czy wątpliwość były rozwiązywane bez najmniejszej zwłoki. Polecam to biuro!

data wystawienia opinii: 26.01.2018

 


 

 

Sprzedająca: Barbara z Przyjaźni

Po podpisaniu umowy z Panią Elżbietą Wydrowską sprawy sprzedaży mojego domu znacznie nabrały tempa! W rezultacie dom został szybko sprzedany, a ja dodatkowo byłam odciążona przy kompletowaniu dokumentów w urzędach. ESTATIC jest biurem gwarantującym pełen profesjonalizm oraz bezpieczeństwo klientów. Polecam!

data wystawienia opinii: 03.01.2018

 


 

Sprzedająca: Mirosława z Bydgoszczy

Polecam współpracę z panem Łukaszem Wydrowskim. W ciągu dwóch tygodni znalazł klienta. Podpisanie aktu notarialnego i sprzedaż mieszkania nastąpiła po upływie następnych dwóch tygodni Nie mieszkam w Gdańsku w związku z tym pan Łukasz zajmował się wszystkim. Zawsze odbierał moje telefony i szczegółowo odpowiadał na moje pytania. Każdemu kto będzie sprzedawał mieszkanie lub dom polecę współpracę z biurem Estatic Nieruchomości, a szczególnie z panem Łukaszem.

data wystawienia opinii: 04.12.2017

 


 

Sprzedająca i Kupująca: Dorota z Wolverhampton

Szybko, profesjonalnie, z dbałością o detale. Z firmą Estatic współpracowałam zarówno w związku ze sprzedażą starego mieszkania, jak i kupnem nowego na wyłączność. Na stare już po paru dniach znalazł się chętny, a ostatecznie zostało sprzedane zaledwie po kilku tygodniach. Pan Łukasz zadbał o całościową obsługę transakcji i wszystkie działania z nią związane. Dodatkowo zawsze chętnie odpowiadał na moje liczne pytania i rozwiewał wątpliwości. Zdecydowanie nie spodziewałam się, że potrwa to tak szybko i zostanie załatwione zupełnie bezproblemowo. Przy poszukiwaniu i kupnie nowego mieszkania współpracowałam zarówno z Panem Łukaszem, jak i z Panią Martą, którzy dołożyli wszelkich starań, aby znaleźć odpowiednio dopasowaną ofertę i negocjować cenę, która by mnie usatysfakcjonowała. Jestem bardzo zadowolona z usług firmy i cieszę się, że ją znalazłam i miałam przyjemność z nią współpracować, co na pewno bardzo ułatwiło mi też różne formalności i zminimalizowało stres. Bardzo polecam wszystkim poszukującym profesjonalnej, miłej i kompleksowej obsługi.

data wystawienia opinii: 23.10.2017

 


 

najlepsze biuro nieruchomości

Sprzedająca: Daria z Przymorza

Powierzenie Wam naszej nieruchomości na Przymorzu było świetną decyzją. Mieszkanie zostało sprzedane w 11 dni raptem po kilku prezentacjach. Pozdrawiam szczerze cały zespół!

data wystawienia opinii: 06.09.2017

 


 

najszybsze wyszukanie nieurchomości

Kupujący: Daniel z Gdańska

Dziękujemy firmie Estatic, w szczególności panu Łukaszowi za znalezienie nam idealnego mieszkania. Wcześniej przez pół roku próbowaliśmy sami i dopiero ten pośrednik w pełni zrozumiał nasze potrzeby oraz zaangażował sie w pomoc. Dziękujemy !

data wystawienia opinii: 29.07.2017

 


 

dom sprzedany w 35 dniSprzedający: Mariusz z Osowej

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z biurem Estatic z Gdańska, szczególnie polecam panią Elżbietę – bardzo kompetentna pośredniczka i świetna osoba. Z pewnością będę polecać Was dalej. Pozdrawiam!

data wystawienia opinii: 12.07.2017

 


 

ekspresowa sprzedaż mieszkania

Kupująca: Ewa z Łasina

Super pośrednik! Polecam Pana Łukasza, ponieważ jest profesjonalnym pośrednikiem. Cechuje go profesjonalizm i wysokie kompetencje. Bardzo dobry pośrednik godny polecenia, zna się na tym co robi. Załatwia wszystkie formalności bardo szybko. Bardzo merytoryczna obsługa. Polecam.

data wystawienia opinii: 29.06.2017


 

Sprzedająca: Barbara z Wrzeszcza

Pani Marta jest bardzo profesjonalną i kompetentną pośredniczką. Sprzedała moje mieszkanie w Gdańsku w tydzień. Wszystko dopięła na ostatni guzik i na bieżąco informowała o postępach w rozmowach z klientami. Jestem bardzo zadowolona i na pewno przekaże pani wizytówkę znajomym! Pozdrawiam Basia

data wystawienia opinii: 13.06.2017


 

Opinie klientów Estatic Wynajmująca: Elżbieta ze Śródmieścia

Polecam serdecznie, pan Łukasz Wydrowski ekspresowo znalazł nam najemców na mieszkanie. Cieszę się że są jeszcze agenci którzy serio traktują klientów i swoją pracę. Dodatkowo wykonano piękne zdjęcia mieszkania a ogłoszenie wyglądało najlepiej na tle innych w okolicy. Jeszcze raz dziekuje, Ela

data wystawienia opinii: 28.12.2016

 


Sprzedający: Jacek z Torunia

Cieszę się, że moje mieszkanie trafiło do oferty biura Estatic. Pośrednik był bardzo konkretny i pomimo konkurencji ze strony innych biur nieruchomości najszybciej przyprowadził zdecydowanego klienta i wynegocjował cenę jakiej oczekiwałem.

data wystawienia opinii: 31.08.2016

 


 

Sprzedający: Adam z Chełmu

Współpracowałem z panem Łukaszem przy sprzedaży mojego mieszkania na Chełmie. Mimo, że było jeszcze kilka biur nieruchomości to akurat tu zaangażowanie było największe. Pan Łukasz na pierwsze spotkanie przyjechał od razu z profesjonalnym aparatem, wszystko było prosto i jasno wyjaśnione, widać było, że to człowiek z dużym doświadczeniem. Ogłoszenie pojawiło się szybko i wyglądało tak, że sam bym z chęcią na nie zadzwonił. Po 3ch tygodniach był już klient który podpisał umowę, a cena nawet lepsza niż oczekiwałem. Pełny profesjonalizm. Szczerze polecam współpracę.

 data wystawienia opinii: 15.08.2016