Straszyn

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
749 000 PLN
Powierzchnia
124 m2
Liczba pokoi
4

Dom w kameralnej okolicy na zamkniętym osiedlu domków szeregowych położonych w miejscowości Straszyn przy ul. Poprzecznej. To miejscowość doskonale skomunikowana z Trójmiastem, w bezpośredniej bliskości węzła Obwodnicy Trójmiasta oraz przystanków autobusowych, które umożliwiają szybkie i sprawne dotarcie do centrum Gdańska.

CECHY NIERUCHOMOŚCI:
Dwupiętrowy szereg wybudowany w 2009 roku o powierzchni 121,55 m². Nieruchomość zdecydowanie wyróżnia spokojna okolica, działka znajduje się na chronionym obszarze rzeki Raduni oraz w strefie ochrony archeologicznej co gwarantuje zachowanie wspaniałego widoku z okien - nie powstaną nowe budynki przed nieruchomością.

Dom przeszedł remont w roku 2018, w związku z tym całe wnętrze jest odświeżone. Zamontowany został nowoczesny piec gazowy dwufunkcyjny z zamkniętą komorą spalania. Warto zwrócić na wykonaną w drewnie piękną, również nową kuchnię.

Słoneczny taras, wzbogacony terenem zieleni oraz ogólny stan techniczny budynku sprawia iż jest to bardzo wyjątkowa oferta.

Przed wejściem do nieruchomości znajduje się zadaszenie na samochód a nad nim stryszek/komórka dający dodatkową przestrzeń do przechowywania sprzętów.

Okolica w pełni sprzyja rekreacji, okoliczne ścieżki idealnie nadają się do wędrówek pieszych i rowerowych. Blisko położone tereny sportowe, sklepy, szkoła i przedszkola. Osiedle z pełną infrastrukturą, z przynależącym tylko do niego podwórkiem dla dzieci.

Gorąco zachęcam do obejrzenia tej wyjątkowej nieruchomości.

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Autobus
Karina Kokłowska

Karina Kokłowska

Starszy Doradca ds. Nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Estatic Nieruchomości wyłącznie dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Estatic Nieruchomości z siedzibą w Gdańsku (80-425) przy ul. Mickiewicza 9/7. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).