Chwaszczyno, ul. Szafirowa

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
1 099 000 PLN
Powierzchnia
418 m2
Liczba pokoi
8

Dom wolnostojący w cichej i spokojnej okolicy, położony blisko drogi łączącej Osowę z Chwaszczynem.
Malownicze położenie w najbliższym sąsiedztwie jeziora oraz terenów zielonych nie przeszkadza w szybkim i sprawnym dojeździe zarówno do Gdańska, Gdyni czy też samej obwodnicy.
Najbliższa tej lokalizacji pełna infrastruktura znajduje się w odległości 2 km w centrum Chwaszczyna lub nieco dalej, w przeciwnym kierunku na gdańskiej Osowie.

Do największych atutów tej wybudowanej w 2017 roku nieruchomości zaliczyć należy:
- niskie koszty utrzymania, ogrzewanie piecem gazowym w połączeniu z systemem rekuperacji;
- podział domu na dwa niezależne i samodzielne apartamenty;
- dodatkowe pomieszczenie na piętrze w formie loftu, które przeznaczyć możemy np. na niezależną kawalerkę;
- dodatkowe miejsca postojowe od frontu domu;

Ta piękna nieruchomość usadowiona na ponad 900 metrowej działce o powierzchni całkowitej 418 m2 (użytkowa 282 m2) składa się z dwóch kondygnacji oraz strychu ,w skład których wchodzą:
Parter
- salon, jadalnia z wyjściem na taras, 3 sypialnie, garderoba, otwarta kuchnia, łazienka, przedpokój oraz wc , z klatki wejście do garażu na dwa samochody oraz do pomieszczenia gospodarczego;

1 Pietro
- salon z otwartą kuchnią i wyjściem na taras, 3 sypialnie, przedpokój, łazienka oraz wc i oddzielny ponad 30 metrowy loft;

Serdecznie zapraszam do kontaktu w celu umówienia prezentacji tej wyjątkowej nieruchomości.

  • Odl. od centrum miasta [km]: 2
  • Dostępne w okolicy: Żłobek, Przedszkole, Bank, Apteka, Przychodnia lekarska, Restauracja, Zabudowa niska, Jezioro, Kościół, Sklep, Bar, Las, Szkoła, Centrum handlowe
  • Droga dojazdowa: Utwardzona
  • Komunikacja: Autobus
  • Widok na: Inne budynki, Pola
Piotr Marcola

Piotr Marcola

Doradca ds. Nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Estatic Nieruchomości wyłącznie dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Estatic Nieruchomości z siedzibą w Gdańsku (80-425) przy ul. Mickiewicza 9/7. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).