Nowa Wieś Przywidzka, ul. Piastowska

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
204 000 PLN

Malownicza działka rolno-budowlana o powierzchni 5820m2, położona w miejscowości Nowa Wieś Przywidzka . Działka jest położona na wzniesieniu, otoczona drzewami z widokiem na las w spokojnej okolicy.
To wszystko sprawia, że teren charakteryzuje się naprawdę dużym potencjałem i możliwością rozwoju za okazyjną cenę.

Lokalizacja: 33 km od Gdańska
- Egiertowo - 6 km
- Przywidz - 8 km
- Kartuzy - 18 km

Możliwość podziału na mniejsze działki.

Gorąco polecam !

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
Aneta Kalitiuk

Aneta Kalitiuk

Ekspert ds. Nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Estatic Nieruchomości wyłącznie dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Estatic Nieruchomości z siedzibą w Gdańsku (80-425) przy ul. Mickiewicza 9/7. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).