Piece

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
230 000 PLN

Zapraszam do zapoznania się z ofertą działki na sprzedaż!

Działka o powierzchni 3096m2 położona jest na północnym krańcu Borów Tucholskich, w miejscowości Piece w gminie Kaliska (koło Starogardu Gdańskiego). Posiada ładne ukształtowanie terenu, łagodnie opadające w dół z bezpośrednim dostępem do linii brzegowej jeziora Trzechowskiego. Wokół cisza, spokój i las obfitujący sezonowo w grzyby oraz jagody. Na działce istnieje możliwość postawienia domku rekreacyjnego (są już wylane betonowe fundamenty), na sąsiednich gruntach również dominuje zabudowa letniskowa. Blisko od działki ulokowane są sklepy, bary turystyczne oraz parking. W pobliżu znajdują się także miejsca rekreacyjne typu stadnina koni.

Dojazd do działki umożliwia specjalnie wytyczona droga, stanowiąca służebność gruntową.

Inwestycja idealna zarówno dla pasjonatów wędkowania (jezioro Trzechowskie obfituje w węgorze, szczupaki, liny, okonie i inne), jak i rodzin z dziećmi chcących spędzać aktywnie czas na świeżym powietrzu. Istnieje również możliwość zrobienia własnej plaży i zbudowania prywatnego pomostu. To wszystko sprawia, że teren charakteryzuje się naprawdę dużym potencjałem i możliwością wypoczynku nad wodą.

Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu.

  • Dostępne w okolicy: Sklep, Bar, Jezioro, Las
  • Droga dojazdowa: Polna droga
Jarosław Masłowski

Jarosław Masłowski

Dyrektor Zespołu / Ekspert ds. nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Estatic Nieruchomości wyłącznie dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Estatic Nieruchomości z siedzibą w Gdańsku (80-425) przy ul. Mickiewicza 9/7. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).