Straszyn

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
249 000 PLN

Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana o powierzchni 1.010m2 znajdująca się w sąsiedztwie domów jednorodzinnych, w doskonałej lokalizacji - Straszyn ul. Jacka Malczewskiego.

Cena do negocjacji.

Dojazd do Gdańska w zaledwie 15min. W ciągu 5 minut dojedziemy do Obwodnicy Trójmiasta. W okolicy mamy szkołę podstawową, sklepy, stacje paliwowe, czy też piękne Jezioro Straszyńskie.

Miejsce to jest kompromisem pomiędzy spokojną i bezpieczną okolicą a bliską odległością do wszystkich punktów handlowo-usługowych.

Dojazd do działki drogą utwardzoną, najbliższa okolica to domy jednorodzinne oraz tereny zielone. Działka lekko nachylona, nieogrodzona. Typ zabudowy: Mieszkaniowa-jednorodzinna. Wszystkie media (woda, gaz, prąd, kanalizacja) w drodze. Światłowód poprowadzony jest na osiedlu.

Zapraszam do kontaktu.

  • Dostępne w okolicy: Szkoła, Las, Restauracja, Apteka, Przychodnia lekarska, Plac zabaw, Zabudowa niska, Centrum handlowe, Przedszkole, Sklep
  • Droga dojazdowa: Utwardzona
  • Komunikacja: Autobus, Autostrada, PKS
  • Rodzaj kanalizacji: Miejska w drodze
  • Numer oferty: 146/5026/OGS
Paweł Bielawa

Paweł Bielawa

Ekspert ds. nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Estatic Nieruchomości wyłącznie dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Estatic Nieruchomości z siedzibą w Gdańsku (80-425) przy ul. Mickiewicza 9/7. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).