FAQ – Najczęściej zadawane pytania

Tak. Od obowiązku zawarcia pisemnej umowy pośrednictwa nie ma wyjątków. Jest to wymagane prawem a określone dokładnie w Ustawie o Gospodarce Nieruchomościami. Jedynie pisemne zawarcie umowy gwarantuje Tobie określony zakres usług oraz ochronę ubezpieczeniową. Nie podejmujemy współpracy 'na oświadczenie' lub 'podpisanie umowy, gdy będzie już zdecydowany klient'. Jesteśmy profesjonalistami w swoim zawodzie i żeby zapewnić najwyższej jakości usługi trzymamy ściśle określone standardy.

Tak. Taka umowa nazywa się 'zwykłą'. Można ją zawrzeć pod warunkiem, że nie masz w żadnej z dotychczasowych umów wpisanej klauzuli wyłączności. Jednakże decyzja co do tego, czy podpiszemy z Tobą umowę będzie należeć do agenta, z którym się spotkasz. Więcej na temat umów zwykłych przeczytasz w tym artykule.

Współpracujemy ze sprawdzonymi i profesjonalnymi doradcami kredytowymi. Niezależnie od tego czy zakupisz z nami nieruchomość przeprowadzimy skutecznie Twój wniosek od zbadania zdolności po podpisanie umowy kredytowej.

Nie ma żadnych kosztów na początku pracy. Podstawą do rozpoczęcia działań jest podpisanie umowy pośrednictwa zakupu z naszym biurem oraz wypełnienie formularza z wytycznymi do poszukiwań. Nasze wynagrodzenie pobieramy dopiero po dokonaniu transakcji.

Nie musisz, ale jest to preferowana forma współpracy. Tylko przy umowie na wyłączność możesz skorzystać z najbogatszego pakietu marketingowego oraz indywidualnej pracy dedykowanego agenta.

Używamy tego nieskromnego hasła nie bez powodu. Skuteczność jest jedną z podstawowych założeń działalności naszej firmy. Nie zależy nam na ilości ofert, tylko na świadczeniu najwyższej jakości usługi pośrednictwa przez profesjonalnych agentów dla wyselekcjonowanej grupy nieruchomości, którymi się zajmujemy. Dzięki temu skuteczność naszej pracy, czyli ilość przeprowadzanych transakcji do ilości podpisanych umów, na dzień 06.12.2017 wynosi 99%! A to wszystko w średnim czasie 14 dni dla mieszkań i 60 dni dla domów.

Zdecydowanie jesteśmy najskuteczniejsi. 

Wysokość wynagrodzenia określamy indywidualnie z Klientem. Zależy ono od wielu czynników takich jak rodzaj nieruchomości, poziom skomplikowania sprawy, wymagane dodatkowe usługi (np. home staging) itp.

Zwykle te wartości wynoszą (netto + VAT):

Przy sprzedaży/wynajmie : 2,5% – 4,5% netto wartości transakcji lub równowartość 1-miesięcznego czynszu

Przy wyszukaniu/zakupie: 1,2% – 2,5% netto wartości transakcji

Nie. Swoje wynagrodzenie pobieramy dopiero w momencie doprowadzenia do transakcji.

Zgłoszenia nieruchomości na sprzedaż możesz dokonać na kilka sposobów. Najszybciej zrobisz to poprzez telefon lub e-mail. Również w tym celu możesz przyjść bezpośrednio do naszego biura codziennie w godzinach 10:00 – 19:00. Zawsze jednak przed rozpoczęciem działań niezbędna będzie osobista wizyta agenta w mieszkaniu/domu.

W celu obejrzenia nieruchomości wystarczy, że do nas zadzwonisz lub wyślesz swoje zainteresowanie poprzez LIVECHAT lub formularz kontaktowy podając w nim swoje pełne dane kontaktowe (imię, numer telefonu, adres e-mail). Dobrze, byś zapisał sobie numer tej oferty.

Load More