Sopot

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
1 879 000 PLN
Powierzchnia
157,80 m2
Liczba pokoi
5
Piętro
3

ATUTY
Nieruchomość znajduje się zaledwie 300 metrów od piasków sopockiej plaży przy najlepiej rozwiniętej pod kątem usług hotelowych ulicy - Bitwy pod Płowcami, co gwarantuje efektywność i pewność wynajmu przez cały rok! Lokal posiada wiele możliwości aranżacji - potencjał mieszkania opiera się tylko na kreatywności właściciela.

NIERUCHOMOŚĆ
Mieszkanie posiada bardzo korzystny układ - jeden korytarz łączy ze sobą wszystkie pomieszczenia. Dzięki takiemu rozwiązaniu w szybki sposób można wyodrębnić z nieruchomości oddzielne mieszkania bądź kawalerki, wszystko w zależności od przyszłego przeznaczenia lokalu. Na powierzchnię 157,8m2 składają się:
- korytarz (20,91m2)
- kuchnia (22,88m2)
- łazienka (5.52m2)
- toaleta (1,84m2)
- 5 pokoi o powierzchniach : 26,48m2; 27,94m2; 15,67m2; 18,08m2; 17,68m2
Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze bez windy. Stan nieruchomości wymaga remontu - co umożliwia właścicielowi aranżację wnętrza według własnej koncepcji. Ogrzewanie miejskie. Czynsz ok. 1450 zł/msc.
Do mieszkania przynależą przynależą 3 piwnice o powierzchniach 5,5m2; 5,2m2; 5,2m2.

BUDYNEK
Wybudowany w latach 90. budynek znajduje się przy ulicy Bitwy pod Płowcami. Przed nieruchomością znajdują się miejsca parkingowe odgrodzone szlabanem. Przy wejściu do budynku znajduje się sklep spożywczy co może być dodatkowym atutem przy wynajmie.

LOKALIZACJA
Nieruchomość znajduje się tylko 300 metrów od plaży. Tę lokalizację na swoją działalność wybrały takie kompleksy jak Marriott, Perła Sopotu czy Sanatorium MSWiA. W odległości kilkuset metrów znajduje się wiele restauracji, park linowy, parki rekreacyjne oraz Ergo Arena - miejsce wielu wydarzeń sportowo-kulturowych, przyciągających widzów z całego kraju. Tuż pod budynkiem umiejscowiony jest przystanek autobusowy, z którego dostaniemy się bezpośrednio do Gdańska jak i do centrum Sopotu.

Inwestycja jest idealna dla osoby chcącej uzyskiwać wysokie przychody zarówno z najmu krótko jak i długoterminowego.

Nie odkładaj decyzji na jutro! Zadzwoń już dziś !

  • Rynek: Wtórny
  • Dostępne w okolicy: Plac zabaw, Park, Las, Restauracja, Morze, Basen
  • Wysokość pomieszczeń (cm): 255
  • Ciepła woda: Wodociąg miejski
  • Materiał: Pustak
  • Dostępne od: 2019-11-01
  • Numer oferty: 10390/5026/OMS
  • Gaz: Tak
Dominika Calik

Dominika Calik

Doradca ds. Nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Estatic Nieruchomości wyłącznie dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Estatic Nieruchomości z siedzibą w Gdańsku (80-425) przy ul. Mickiewicza 9/7. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).