Sopot

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
319 000 PLN
Powierzchnia
27,45 m2
Liczba pokoi
1

Przestronna, idealna pod inwestycję kawalerka o powierzchni 27,45 m2, zlokalizowana przy ul. Niepodległości w Sopocie.

OPIS NIERUCHOMOŚCI

Mieszkanie znajduje się na parterze w kamienicy, w skład którego wchodzą:
- salon z aneksem kuchennym 24,5 m2
- łazienka 2,95 m2
+ piwnica 10 m2

Mieszkanie jest po remoncie, wyposażone w niezbędne sprzęty, umeblowane, okna wystawne na północny-wschód.
Nieruchomość umiejscowiona jest od strony podwórza i posiada niezależne wejście. Na teren posesji wjeżdża się przez bramę na pilota, gdzie znajduje się parking dla mieszkańców.

LOKALIZACJA:

Mieszkanie zlokalizowane jest w odległości 1,5 km od morza. Doskonała lokalizacja zapewnia łatwy i szybki dojazd do Gdańska jak i Gdyni. W pobliżu nieruchomości znajduje się przystanek autobusowy, a także stacja SKM Sopot Wyścigi (500m).
W promieniu 200 m pełne zaplecze handlowo usługowe: Biedronka , Lidl, Sklep Całodobowy, Piekarnia, Restauracje, Apteka, Szkoła Podstawowa, SSW, Fryzjer, Kwiaciarnia, Stacja Paliw. Dojazd do Centrum Sopotu zajmuje 4 min, gdzie mamy dostęp do największych atrakcji Sopotu, znajdujących się przy ulicy Bohaterów Monte Cassino, a także do plaży. W odległości 2 km znajduje się Uniwersytet Gdański (Wydział Zarządzania oraz Ekonomiczny).

Zainteresowanych zapraszam na prezentację!

  • Numer oferty: 10596/5026/OMS
  • Wysokość pomieszczeń (cm): 250
  • Ciepła woda: Bojler
  • Liczba łazienek: 1
  • Gaz: Tak
  • Teren ogrodzony: Tak
  • Dostępne w okolicy: Apteka, Przychodnia lekarska, Restauracja, Morze, Kościół, Bank, Sklep, Szkoła, Bar, Park, Plac zabaw, Fitnes, Żłobek, Uczelnia, Hala sportowa, Szpital, Centrum handlowe, Gimnazjum
Magdalena Demska

Magdalena Demska

Doradca ds. Nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Estatic Nieruchomości wyłącznie dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Estatic Nieruchomości z siedzibą w Gdańsku (80-425) przy ul. Mickiewicza 9/7. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).