Gdynia, Karwiny, ul. Jarosława Iwaszkiewicza

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
313 000 PLN
Powierzchnia
32,80 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
3

Nieruchomość zlokalizowana w Gdyni ul. Iwaszkiewicza. Doskonały dojazd do obwodnicy trójmiasta jak i do samego centrum Gdyni i Sopotu, osiedle bardzo ciche i spokojne. Niedaleko znajduje się też stacja PKM która umożliwia szybki dojazd kolejką na Lotnisko jak i do samego Gdańska. Osiedle dobrze rozwinięte w całą infrastrukturę, Szkoły, przedszkola, markety, przychodnia.

Mieszkanie o wielkości 32,8 m.2 mieści się na 3 piętrze w 4 piętrowym bloku. Mieszkanie składa się z sypialni, pokoju dziennego, łazienki i otwartej kuchni z aneksem, jest tuż po remoncie, zostało dobrze urządzone i jest gotowe do wprowadzenia. Do mieszkania przynależy również komórka lokatorska.

Przy bloku znajduje się parking dla mieszkańców na którym nie brakuje miejsc, by spokojnie zaparkować samochód.


Serdecznie zapraszam na prezentacje.

  • Rynek: Wtórny
  • Dostępne w okolicy: Kościół, Plac zabaw, Basen, Centrum handlowe, Przedszkole, Kort tenisowy, Fitnes, Park, Restauracja, Szkoła, Las, Bank
  • Wysokość pomieszczeń (cm): 2.6
  • Ciepła woda: Wodociąg miejski
  • Materiał: Pustak
Krzysztof Szymański

Krzysztof Szymański

Doradca ds. Nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Estatic Nieruchomości wyłącznie dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Estatic Nieruchomości z siedzibą w Gdańsku (80-425) przy ul. Mickiewicza 9/7. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).