Gdańsk, Wrzeszcz Dolny

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
365 000 PLN
Powierzchnia
41,50 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
3

Gdańsk Wrzeszcz - dzielnica znana wszystkim, którzy mieli styczność z Trójmiastem. Centrum usługowo-biznesowe miasta, na którego terenie znajdują się aż 3 uczelnie wyższe oraz krzyżują się wszystkie ciągi komunikacyjne. Idealne miejsce do zamieszkania dla każdego - od młodych dynamicznych osób, po starszych dla których ważna jest dogodna komunikacja oraz bliskość wszelkich punktów usługowych.

Blisko budynku znajduje się Trójmiejski Park Krajobrazowy - największy las w tej części kraju. Dzięki temu mnóstwo miejsc rekreacyjnych jest dosłownie na wyciągnięcie ręki.

Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze kamienicy, jest to jedyne mieszkanie na tym piętrze. Mieszkanie przygotowane do kapitalnego remontu.

W skład 41,5 metrowego mieszkania wchodzą:
- pokój 1 (15m2)
- pokój 2 (10 m2)
- kuchnia (9m2)
- łazienka (4m2)
- przedpokój (4m2)

Do mieszkania przynależy komórka lokatorska (na piętrze) i piwnica (ok. 10 metrów).


Z uwagi na korzystny rozkład możliwe jest uzyskanie kilku koncepcji aranżacyjnych co zostało pokazane w wizualizacji.


Obecny właściciel jest w stanie wykonać remont mieszkania doprowadzając je do stanu jaki sobie Państwo ustalą.


W okolicy załatwisz wszystkie pilne sprawy. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się: liczne punkty usługowe, Galeria Metropolia, CH Manhattan, Galeria Bałtycka, rynek, poczta, banki, ekskluzywne salony kosmetyczne, przedszkola, szkoły podstawowe, prestiżowe licea oraz centrum biznesowe Adar.
Przystanki tramwajowe i autobusowe oddalone niecałe 500m od budynku. Do stacji SKM Wrzeszcz dojdziesz w 5 minut.

Serdecfznie zapraszam na prezentację!

  • Rynek: Wtórny
  • Wysokość pomieszczeń (cm): 246
  • Materiał: Cegła
  • Numer oferty: 10382/5026/OMS
  • Gaz: Tak
Karina Kokłowska

Karina Kokłowska

Starszy Doradca ds. Nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Estatic Nieruchomości wyłącznie dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Estatic Nieruchomości z siedzibą w Gdańsku (80-425) przy ul. Mickiewicza 9/7. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).