Gdańsk, Morena

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
425 000 PLN
Powierzchnia
43,64 m2
Liczba pokoi
2

Przedmiotem sprzedaży jest 2-pokojowe mieszkanie na Morenie w stanie deweloperskim ze słonecznym ogródkiem - Osiedle Foresta.

OPIS NIERUCHOMOŚCI: Budynek oddany do użytku w 2020 roku. Mieszkanie zlokalizowane na parterze usytuowane na stronę południową, dzięki czemu jest bardzo słoneczne w ciągu całego dnia. Powierzchnia mieszkania to 43,64 m2 i składa się na to salon z aneksem kuchennym (21,38m2), sypialnia (12,88m2), przedpokój (5,14m2) oraz łazienka (4,24m2). Z salonu wyjdziemy na ogródek o powierzchni 28m2. Do mieszkania przynależą również 2 miejsca parkingowe - jedno na auto, drugie na jednoślad (może służyć jako komórka lokatroska) - płatne dodatkowo 30.000zł. Do hali garażowej zjechać można windą. W mieszkaniu inteligentne sterowanie oświetleniem oraz ogrzewaniem.

ŚWIETNA LOKALIZACJA: Mieszkanie zlokalizowane na osiedlu 5 kameralnych budynków znajduje się w najbardziej pożądanej lokalizacji Gdańska - Morenie. Na terenie osiedla plac zabaw, sporo zieleni a także miejsca parkingowe. W najbliższej odległości pełna infrastruktura, żłobki, przedszkola, przystanki autobusowe/tramwajowe, wszelkie punkty usługowe, Centrum Handlowe-Galeria Morena, a także sąsiedztwo Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego zapewnią komfort i wygodę życia.

Zapraszam do kontaktu

  • Rynek: Wtórny
  • Dostępne w okolicy: Fitnes, Uczelnia, Kościół, Przychodnia lekarska, Szkoła, Centrum handlowe, Żłobek, Plac zabaw, Zabudowa niska, Sklep, Apteka, Park, Szpital, Przedszkole, Restauracja, Bank
  • Wysokość pomieszczeń (cm): 260
  • Ciepła woda: Wodociąg miejski
  • Materiał: Mieszany
  • Numer oferty: 9776/5026/OMS
Paweł Bielawa

Paweł Bielawa

Ekspert ds. nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Estatic Nieruchomości wyłącznie dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Estatic Nieruchomości z siedzibą w Gdańsku (80-425) przy ul. Mickiewicza 9/7. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).