Gdańsk, Zakoniczyn, ul. Jerzego Świrskiego

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
331 000 PLN
Powierzchnia
43 m2
Piętro
0

Mieszkanie o powierzchni ok. 43m2, mieści się na parterze czteropiętrowego budynku należącego do nowej inwestycji Nowa Wieżycka. Na tym kameralnym osiedlu ostatecznie powstaje nowoczesny kompleks pięciu budynków.

Lokal został wykończony oraz wyposażony w armaturę łazienkową oraz zabudowę i sprzęty kuchenne. Pokoje liczą 22m2 i 11 m2, z większego pomieszczenia można wyjść bezpośrednio do przynależnego ogródka. Mieszkanie jest bardzo dobrze doświetlone, ustawne. Widoku nie zasłania żaden budynek, okolica jest cicha jednocześnie dobrze skomunikowana z centrum Gdańska.

Lokal nigdy nie był zamieszkany, nowy właściciel będzie się cieszył świeżością wykończenia i gwarancją na sprzęty.
Do mieszkania przynależy komórka lokatorska o powierzchni 5m2 mieszcząca się w hali garażowej.

Więcej informacji o tej ofercie przekażę osobiście.
Zapraszam do kontaktu i na prezentację.

  • Rynek: Wtórny
  • Dostępne w okolicy: Centrum handlowe, Szkoła, Bank, Restauracja, Fitnes, Apteka, Sklep, Kościół, Zabudowa niska, Przedszkole, Las
  • Wysokość pomieszczeń (cm): 2.8
  • Ciepła woda: Wodociąg miejski
  • Materiał: Pustak
  • Dostępne od: 2019-03-04
Elżbieta Wydrowska

Elżbieta Wydrowska

Ekspert ds. Nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Estatic Nieruchomości wyłącznie dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Estatic Nieruchomości z siedzibą w Gdańsku (80-425) przy ul. Mickiewicza 9/7. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).