Gdańsk, Orunia, ul. Granitowa

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
380 000 PLN
Powierzchnia
45,60 m2
Liczba pokoi
3
Piętro
2

Mieszkanie przy ul. Granitowej. Pożądana lokalizacja szczególnie przez osoby, które cenią sobie ciszę i spokój. W okolicy wiele terenów zielonych, w szczególności urokliwy park Oruński, gdzie można spędzić aktywnie czas.

MIESZKANIE:
Lokal znajduję się na drugim piętrze. Mieszkanie jest przestronne, a jego kolejnym atutem jest możliwość własnej aranżacji.

W skład 45,6 m2 wchodzą:
- trzy pokoje (12,7 m2; 8,8 m2; 9,3 m2)
- kuchnia
- łazienka

BUDYNEK:
Dziesięciopiętrowy budynek został zbudowany w 1970 roku. Stan techniczny jest dobry. Wejście do budynku zabezpieczone jest domofonem. Miejsca postojowe są ogólnodostępne od razu przy budynku.

LOKALIZACJA:
W najbliższej okolicy:
- sklepy spożywcze,
- przedszkole,
- szkoła podstawowa,
- plac zabaw,
- apteka,
- przystanek autobusowy,
- pasaż usługowo-handlowy.

Serdecznie polecam i zapraszam na prezentacje!

  • Rynek: Wtórny
  • Dostępne w okolicy: Żłobek, Szkoła, Kościół, Przedszkole, Sklep, Las, Bar, Apteka, Gimnazjum, Plac zabaw, Przychodnia lekarska
  • Wysokość pomieszczeń (cm): 250
  • Ciepła woda: Wodociąg miejski
  • Materiał: Wielka Płyta
  • Dostępne od: 2020-08-24
  • Numer oferty: 9999/5026/OMS
  • Gaz: Tak
Martyna Chojnowska

Martyna Chojnowska

Doradca ds. Nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Estatic Nieruchomości wyłącznie dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Estatic Nieruchomości z siedzibą w Gdańsku (80-425) przy ul. Mickiewicza 9/7. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).