Gdańsk, Nowy Port

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
380 000 PLN
Powierzchnia
48,34 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
4

Przedmiotem sprzedaży jest 2-pokojowe, ciepłe i słoneczne mieszkanie znajdujące się w dogodnej lokalizacji Gdańska - Nowy Port, ul. Wyzwolenia

Forma własności: Lokal stanowiący odrębną nieruchomość. Termin wydania - do ustalenia.

OPIS NIERUCHOMOŚCI: Budynek w bardzo dobrym stanie technicznym, ocieplony oraz po wymianie pionów. Budownictwo z lat 80''. W budynku znajdują się 2 wózkarnie oraz 1 suszarnia. Mieszkanie o powierzchni 48,34m2 składa się z dwóch dużych pokoi ( 19m2 i 13m2), otwartej kuchni z oknem, przedpokoju, łazienki oraz osobnego wc. Mieszkanie dwu-stronne, kuchnia oraz łazienka od strony wschodu, pokoje od strony zachodu, dzięki czemu mieszkanie jest równomiernie oświetlone w ciągu całego dnia. Ogrzewanie wody i mieszkania miejskie. Czynsz letni wychodzi ok. 230zł, zimowy ok 550zł. Poza czynszem płatny fundusz remontowy (72zł) oraz prąd według zużycia. W mieszkaniu zaślepiony jest gaz, a także nie ma podzielników ciepła. Umeblowanie może pozostać w całości po uzgodnieniu z Właścicielami.

Atutem mieszkania jest spora, sucha piwnica 4m2 oraz słoneczny balkon. Miejsca parkingowe ogólnodostępne przy budynku.

Doskonała Lokalizacja: W najbliższej okolicy znajdują się niezbędne punkty handlowo-usługowe, sklepy, szkoła podstawowa, przychodnia, 2 place zabaw. Do plaży w Brzeźnie odległość to ok. 1.5km.

Nie odkładaj decyzji - zadzwoń i umów się na prezentację już dziś!

  • Numer oferty: 10977/5026/OMS
  • Wysokość pomieszczeń (cm): 250
  • Ciepła woda: Wodociąg miejski
  • Liczba łazienek: 1
  • Gaz: Tak
  • Dostępne w okolicy: Kościół, Żłobek, Apteka, Plac zabaw, Sklep, Restauracja, Las, Szkoła, Morze, Zabudowa niska
Paweł Bielawa

Paweł Bielawa

Ekspert ds. nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Estatic Nieruchomości wyłącznie dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Estatic Nieruchomości z siedzibą w Gdańsku (80-425) przy ul. Mickiewicza 9/7. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).