Gdańsk, Morena

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
599 000 PLN
Powierzchnia
64,13 m2
Liczba pokoi
3
Piętro
3

ATUTY NIERUCHOMOŚCI:
- niski blok z windą,
- w pełni wykończone mieszkanie,
- 2 łazienki, jedna z wejściem z sypialni.
- duża komórka lokatorska,
- wiele terenów zielonych w okolicy,


[LOKALIZACJA]
Nieruchomość zlokalizowana w malowniczej części dzielnicy Morena. Bliskość terenów zielonych, komunikacji miejskiej oraz towarzysząca niska zabudowa sprawiają, że jest to idealne miejsce do zamieszkania. Lokalizację tę cenią sobie szczególnie rodziny, również ze względu na okoliczne żłobki, przedszkola i szkoły. Zaledwie kilka minut spacerem dzieli nas od zbiornika Staw Wróbla, gdzie można udać się na spacer.

[BUDYNEK]
Niski, 3-piętrowy budynek z windą, należący do inwestycji Osiedle Klimaty dewelopera Inwesting. Budynek został wyposażony w halę garażową. Wejście do klatki zabezpieczono domofonem. Na terenie osiedla znajdują się place zabaw, duża ilość zieleni oraz mały staw.

[NIERUCHOMOŚĆ]
3-pokojowe, wykończone i w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni całkowitej 64,13 m2. Powierzchnia użytkowa wynosi 62,52 m2.
Dodatkowym atutem nieruchomości jest garderoba z przejściem do oddzielnej łazienki z wanną, znajdująca się w jednej z sypialni. Ponadto, mieszkanie posiada drugą łazienkę z prysznicem.

Do nieruchomości przynależy miejsce w hali garażowej oraz komórka lokatorska (7 m2) płatne dodatkowo 45 000 zł.

Zapraszam na prezentację!

  • Numer oferty: 11954/5026/OMS
  • Wysokość pomieszczeń (cm): 280
  • Ciepła woda: Wodociąg miejski
  • Liczba łazienek: 2
  • Teren ogrodzony: Tak
  • Dostępne w okolicy: Plac zabaw, Żłobek, Przedszkole, Apteka, Bar, Bank, Fitnes, Zabudowa niska, Park, Restauracja, Szkoła, Kościół, Sklep, Las, Centrum handlowe, Przychodnia lekarska
Hanna Walker

Hanna Walker

Doradca ds. Nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Estatic Nieruchomości wyłącznie dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Estatic Nieruchomości z siedzibą w Gdańsku (80-425) przy ul. Mickiewicza 9/7. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).