Gdańsk, Wrzeszcz

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
579 000 PLN
Powierzchnia
68 m2
Liczba pokoi
3
Piętro
1

Gdańsk Wrzeszcz - dzielnica znana wszystkim, którzy mieli styczność z Trójmiastem. Centrum usługowo-biznesowe miasta, na którego terenie znajdują się aż 3 uczelnie wyższe oraz krzyżują się wszystkie ciągi komunikacyjne. Idealne miejsce do zamieszkania dla każdego - od młodych dynamicznych osób, po starszych dla których ważna jest dogodna komunikacja oraz bliskość wszelkich punktów usługowych.

Trzeba też docenić fakt, iż ulica Kilińskiego, przy której znajduje się oferowana nieruchomość, znajduje się kilkadziesiąt metrów od dworca PKP we Wrzeszczu oraz dwóch Galerii Handlowych - Metropolia oraz Bałtycka. Dzięki temu mnóstwo miejsc usługowych jest dosłownie na wyciągnięcie ręki.

Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze kamienicy z połowy XX wieku. Wokół duża ilość miejsc ogólnodostępnych. Budynek w dobrym stanie.

Lokal o powierzchni 68m2 po częściowym remoncie wykonanym w 2016r. składa się z:
- przedpokoju
- oddzielnej kuchni ze spiżarką
- pokoju dziennego
- łazienki
- 2 sypialni

Stan mieszkania pozwala w lokalu zamieszkać. Łazienka i kuchnia wymagałyby jednak remontu, aby dostosować je do dzisiejszych standardów. Wszelkie instalacje są sprawne.

Ogrzewanie gazowe. Właściciel mieszkania korzystać będzie mógł z piwnicy w budynku.

Nieruchomość doskonale sprawdzi się również jako inwestycja pod wynajem.

Termin wydania: ok miesiąc od zawarcia umowy sprzedaży.

Zapraszam na prezentację, więcej informacji udzielę telefonicznie.

  • Numer oferty: 12084/5026/OMS
  • Wysokość pomieszczeń (cm): 275
  • Ciepła woda: Piec gazowy
  • Dostępne od: 2021-03-31
  • Liczba łazienek: 1
  • Gaz: Tak
  • Siła: Tak
Marta Masztalerz

Marta Masztalerz

Ekspert ds. Nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Estatic Nieruchomości wyłącznie dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Estatic Nieruchomości z siedzibą w Gdańsku (80-425) przy ul. Mickiewicza 9/7. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).