Gdańsk, Brzeźno

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
1 800 000 PLN
Powierzchnia
80 m2
Liczba pokoi
4
Piętro
12

Na sprzedaż wyjątkowy apartament z niepowtarzalnym widokiem, zlokalizowany w sercu gdańskiego Brzeźna. Nieruchomość dzieli jedynie 800 m od plaży, dzięki czemu jest to idealna lokalizacja dla osób pragnących posiadać dostęp do morza na wyciągnięcie ręki.

Apartament liczy powierzchnię 80 m2, w obecnym układzie posiada 3 pokoje, jednak istnieje możliwość wydzielenia 4-go pokoju, co pierwotnie było w zamyśle właścicieli.
Nieruchomość jest w stanie deweloperskim, co stwarza ogromne możliwości aranżacyjne dla przyszłych nabywców.

Dodatkowym atutem jest 60-metrowy taras z ogródkiem, z którego roztacza się piękny, panoramiczny widok na Zatokę Gdańską a także resztę miasta. Istnieje możliwość stworzenia na nim ogrodu zimowego. Ponadto, salon posiada także wyjście na duży balkon.

W budynku obok znajduje się strefa SPA, sauna, siłownia oraz strefa wypoczynkowa do bezpłatnego użytku właścicieli nieruchomości w tym obiekcie. Na terenie osiedla znajduje się także kort tenisowy.
Wjazd zabezpieczono szlabanem, a budynek wyposażony jest w halę garażową.

Do apartamentu przynależy komórka lokatorska oraz miejsce postojowe hali garażowej.

Zakup za gotówkę.

Zapraszam na prezentację, a gwarantuję, że zakochają się Państwo w tej nieruchomości!

  • Rynek: Wtórny
  • Dostępne w okolicy: Przystań, Plac zabaw, Szpital, Przychodnia lekarska, Las, Park, Fitnes, Morze, Kort tenisowy, Sklep, Kościół, Apteka, Bar, Przedszkole, Hala sportowa, Restauracja, Szkoła, Bank
  • Ciepła woda: Wodociąg miejski
  • Materiał: Inny
  • Dostępne od: 2020-10-15
  • Numer oferty: 10395/5026/OMS
Hanna Walker

Hanna Walker

Doradca ds. Nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Estatic Nieruchomości wyłącznie dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Estatic Nieruchomości z siedzibą w Gdańsku (80-425) przy ul. Mickiewicza 9/7. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).