Gdańsk, Śródmieście

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
700 000 PLN
Powierzchnia
82 m2
Liczba pokoi
4
Piętro
2

ATUTY:
Mieszkanie w obrębie Śródmieścia Gdańska nad Motławą. Duże i przestronne, idealne dla rodziny bądź pod inwestycje, do generalnego remontu.

MIESZKANIE:
Mieszkanie o łącznej powierzchni 82 m2 mieści się na drugim piętrze.
Składa się z:
- dużego pokoju - 19,00 m2
- pokoju - 18,00 m2
- pokoju- 13,00 m2
- łazienki -5,00 m2
- oddzielnej kuchni - 10,00 m2
- przedpokoju - 16,00 m2

- balkon 4,5 m2
- piwnica 3,2 m2

BUDYNEK:
Budynek z cegły, trzypiętrowy z 1920 roku. Pod budynkiem znajduje się dużo miejsc parkingowych dla mieszkańców. Wejście do mieszkania zabezpieczone domofonem.


LOKALIZACJA:
Mieszkanie zlokalizowane na Motławą bardzo blisko Gdańskiej Starówki. Na wyciągnięcie ręki mamy wszystko to, co oferuje ta część miasta: urokliwe ulice, fontanny, Motławę, liczne bary, puby, restauracje, teatry, kina, sklepy, imprezy pod gołym niebem i wiele innych w zależności od tego, co kto lubi. W pobliżu pełne zaplecze handlowo-usługowe (np. Galeria Madison, czy Galeria Forum Gdańsk).

Serdecznie zapraszam na prezentację!

  • Rynek: Wtórny
  • Dostępne w okolicy: Plac zabaw, Fitnes, Centrum handlowe, Restauracja, Szkoła, Bank, Morze, Szpital, Rzeka, Przedszkole, Las
  • Wysokość pomieszczeń (cm): 300
  • Materiał: Cegła
  • Numer oferty: 10389/5026/OMS
Karina Kokłowska

Karina Kokłowska

Starszy Doradca ds. Nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Estatic Nieruchomości wyłącznie dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Estatic Nieruchomości z siedzibą w Gdańsku (80-425) przy ul. Mickiewicza 9/7. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).