Gdańsk, Wrzeszcz, ul. Aldony

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
599 000 PLN
Powierzchnia
92 m2
Liczba pokoi
4
Piętro
3

ATUTY:
Duże, przestronne, solidnie wykończone mieszkanie w centrum Dolnego Wrzeszcza ze swobodą dowolnej aranżacji pomieszczeń np. stworzenie balkonu lub tarasu.
Nieruchomość mobilna; z możliwością przekształcenia na dwa mniejsze, niezależne od siebie lokale lub na mieszkanie nawet 6-ciopokojowe.
Mieszkanie bezczynszowe, a z wysokim funduszem remontowym. Łączne miesięczne opłaty oscylują w okolicach 500 zł.

MIESZKANIE:
Mieszkanie własnościowe czteropokojowe o powierzchni użytkowej 91,22 m2 (107 m2 pow. całk.), o dogodnej ekspozycji (wschód-zachód), do odświeżenia lub drobnego remontu. Lokal znajduje się na trzecim (i ostatnim) piętrze kamienicy po niedawnym remoncie.
Ogrzewanie i podgrzewanie wody - gaz. Do lokalu przynależy piwnica o powierzchni 20 m2. Istnieje możliwość wynajmu garażu (brama na pilot).

BUDYNEK:
Budynek z 1885 roku, świeżo po remoncie - kamienica z cegły w bardzo dobrym stanie. Wejście na teren budynku zabezpieczone domofonem. W najbliższym jego otoczeniu znajdziemy kościoły, sklepy, centra handlowe (Manhattan, Galeria Bałtycka, Metropolia), szkoły i przedszkola, fitness, pocztę, przychodnię, tereny zielone. Mimo swojej lokalizacji, kamienicy nie zagrażają sezonowe podtopienia.

LOKALIZACJA:
Jedna z najbardziej pożądanych dzielnic Gdańska - Wrzeszcz Dolny; świetnie skomunikowana z resztą Trójmiasta, w pobliżu SKM, przystanki tramwajowe i autobusowe, 15 min do plaży i molo w Brzeźnie. Lokalizacja i nieruchomość idealna dla inwestorów i osób prywatnych.

  • Rynek: Wtórny
  • Dostępne w okolicy: Park, Sklep, Fitnes, Kościół, Restauracja, Szkoła, Centrum handlowe, Bazarek, Uczelnia, Bar, Przedszkole, Przychodnia lekarska
  • Wysokość pomieszczeń (cm): 260
  • Ciepła woda: Piec gazowy
  • Materiał: Cegła
Daria Różańska

Daria Różańska

Doradca ds. nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Estatic Nieruchomości wyłącznie dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Estatic Nieruchomości z siedzibą w Gdańsku (80-425) przy ul. Mickiewicza 9/7. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).